Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 207 631 szt.

Czy zakupy w sklepie internetowym są bezpieczne?

Staramy się aby zakupy w sklepie Jubileo.pl były maksymalnie bezpieczne zarówno dla klientów jak i również dla naszej firmy. Stosujemy zaawansowane rozwiązania informatyczne oraz korzystamy z usług profesjonalnej firmy hostingowej, która posiada szybkie serwery znajdujące się na terenie Polski.

Dbamy o prywatność klientów zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Nigdy nie udostępniamy firmom trzecim adresów e-mail naszych klientów ani żadnych danych podawanych podczas zakupów. Wyjątkiem jest firma kurierska lub pocztowa, która dokonuje fizycznego dostarczenia produktów pod dany adres i musi go znać. Nienawidzimy spamu i dlatego też sami go nie wysyłamy.

Wszelkie podstrony sklepu na których klient podaje swoje dane lub wysyła wiadomości do obsługi sklepu są chronione bezpiecznym połączeniem SSL aby dodatkowo zabezpieczyć wprowadzane informacje. Użycie tego typu zabezpieczenia potwierdza otrzymany certyfikat CERTUM SSL wystawiony przez uznaną Polską firmę Asseco.

Nie jesteśmy młodą firmą gdyż istniejemy od 1986 roku. Samą sprzedaż internetową prowadzimy już od ponad 12 lat, a naszą reputację można sprawdzić m.in na naszym profilu w portalu Allegro.pl, gdzie zdobyliśmy już tysiące pozytywnych komentarzy od naszych klientów.