Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 207 631 szt.

Co to jest SSL?

SSL to skrót od angielskich słów Secure Socket Layer. Jest to protokół służący do bezpiecznego przesyłania informacji w internecie, takich jak hasła, dane osobowe, adresy e-mail etc. SSL działa w ten sposób że informacje wpisywane w formularzach internetowych są na wstępie szyfrowane i dopiero w takiej zaszyfrowanej formie przesyłane do odbiorcy. Znacząco zwiększa to bezpieczeństwo i utrudnia ich przechwycenie lub podsłuchanie.

Nasz sklep od samego początku istnienia obsługuje szyfrowanie SSL by w ten sposób zapewnić klientom maksymalne bezpieczeństwo przy dokonywaniu transakcji. Wszelkie podstrony sklepu, na których klient podaje swoje dane lub wysyła wiadomości do obsługi sklepu, są chronione tym bezpiecznym połączeniem. Użycie tego typu ochrony potwierdza otrzymany certyfikat homeSSL wystawiony przez międzynarodową firmę GlobalSignŸ®.

Certyfikaty SSL są gwarantem zachowania poufności danych przesyłanych drogą elektroniczną. Są one rejestrowane na określoną nazwę domeny (konkretny adres strony) i zawierają podstawowe informacje o właścicielu takie jak nazwa firmy, adres siedziby itp. Dane te są zabezpieczone i nie można ich samodzielnie zmieniać. Witryny posiadające takie certyfikaty są powszechnie traktowane jako bezpieczne, wiarygodne i godne zaufania, gdzie świadczone są usługi zgodne ze światowymi standardami. Jesteśmy dumni z faktu że sklep Jubileo.pl właśnie do takich się zalicza.

To czy dana strona korzysta z SSL można sprawdzić bezpośrednio w przeglądarce z której korzystamy. Wszystkie popularne przeglądarki takie jak Internet Explorer, Firefox, Opera czy Chrome wyświetlają wówczas obok adresu strony na której właśnie jesteśmy, małą ikonę w postaci kłódki - świadczy to o tym że połączenie jest bezpieczne i szyfrowane.