Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Dwustronny, okrągły breloczek z wizerunkiem czterolistnej koniczynki i kominiarza, wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze starego złota. Zamocowany do sprężynującego kółka za pomocą obrotowego łącznika.
"Szczęście jest zawsze tam, gdzie człowiek je widzi."
Henryk Sienkiewicz
Niezwykła, czterolistna koniczyna uważana jest za symbol szczęścia i spełnienia marzeń. Według tradycji, każdy listek koniczyny ma swoje osobne znaczenie: pierwszy oznacza nadzieję, drugi wiarę, trzeci miłość, a czwarty szczęście. Koniczyna jest też symbolem sił życiowych, które pokonują przeciwności losu.
Połączenie koniczynki i kominiarza gwarantuje swojemu posiadaczowi moc powodzenia i szczęścia.
| Kod produktu: | aj704 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego złota |
| Długość: | 3,4 cm |
| Długość całkowita: | 8,8 cm |
| Średnica: | 3 cm |
| Typ zapięcia: | kółko sprężynujące |
| Waga: | 19.57 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Agata Ś. | 1 szt. | 03.05.2026 16:46:26 |
| Małgorzata P. | 6 szt. | 24.04.2026 14:50:17 |
| Agnieszka K. | 1 szt. | 22.04.2026 21:39:47 |
| Alicja H. | 1 szt. | 21.04.2026 22:17:28 |
| Aleksandra W. | 1 szt. | 10.04.2026 19:46:05 |
| Agnieszka K. | 1 szt. | 09.04.2026 22:54:03 |
| Bożena R. | 1 szt. | 09.04.2026 12:32:07 |
| Sebastian k. | 1 szt. | 08.04.2026 16:43:22 |
| Ewa S. | 2 szt. | 26.03.2026 14:34:40 |
| Jolanta K. | 1 szt. | 20.03.2026 19:08:59 |
| Martyna S. | 1 szt. | 15.03.2026 11:28:31 |
| Andrzej J. | 1 szt. | 11.03.2026 12:41:57 |
| Dorota M. | 1 szt. | 10.03.2026 17:14:14 |
| KARINA J. | 1 szt. | 27.02.2026 07:25:20 |
| Halina R. | 6 szt. | 24.02.2026 20:13:47 |
| Bożena K. | 3 szt. | 13.02.2026 08:26:35 |