Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Optymistyczny breloczek w kształcie radosnego słonika, wykonany z nieszlachetnego metalu w kolorze starego srebra. Umocowany do solidnego zapięcia w postaci sprężynującego kółka, za pomocą obrotowego łącznika.
Słoń przynosi szczęście, to powszechnie wiadomo. Nasz słonik, na dodatek przynosi radość i pogodę. Jego uśmiechnięty pyszczek i zadarta wysoko trąba, nadają mu bardzo wesoły wygląd. Wystarczy na niego popatrzeć a uśmiech sam pojawia się na twarzy.
Słoń afrykański (Loxodonta africana) – gatunek ssaka z rodziny słoniowatych, największe współcześnie żyjące zwierzę lądowe. Wcześniej uznawany za jeden gatunek wraz ze słoniem leśnym (Loxodonta cyclotis). Zwierzę stadne, zamieszkuje afrykańską sawannę, lasy i stepy od południowych krańców Sahary po Namibię, północną Botswanę i północną część Afryki.
| Kod produktu: | aj701 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Długość: | 2,5 cm |
| Szerokość: | 3,2 cm |
| Długość całkowita: | 7,8 cm |
| Typ zapięcia: | kółko sprężynujące |
| Waga: | 10.97 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Wioleta R. | 1 szt. | 07.05.2026 20:46:06 |
| Maria K. | 12 szt. | 19.04.2026 17:01:22 |
| Artur D. | 1 szt. | 10.02.2026 20:46:47 |
| Paulina S. | 1 szt. | 22.01.2026 22:37:48 |
| ALEKSANDRA K. | 7 szt. | 20.01.2026 09:49:49 |
| Krzysztof S. | 5 szt. | 22.12.2024 13:56:51 |
| Agnieszka G. | 1 szt. | 19.12.2024 19:53:56 |
| Malwina W. | 1 szt. | 17.12.2024 10:40:54 |
| Artur W. | 8 szt. | 10.11.2024 18:01:18 |
| Izabela N. | 1 szt. | 23.10.2024 09:00:14 |
| Agnieszka M. | 2 szt. | 10.10.2024 22:14:23 |
| Monika M. | 15 szt. | 24.09.2024 09:20:44 |
| Bartłomiej G. | 1 szt. | 23.09.2024 11:19:22 |
| Marta B. | 1 szt. | 12.09.2024 16:44:05 |
| Szkoła P. | 18 szt. | 02.06.2024 21:57:15 |
| Magdalena T. | 1 szt. | 30.05.2024 11:19:32 |