Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 207 631 szt.

Listonosz nie zastał mnie w domu. Jak mogę odebrać przesyłkę?

Jeżeli listonosz w momencie doręczenia nie zastał odbiorcy w domu, powinien zostawić awizo (zawiadomienie o przesyłce, które zazwyczaj wrzucane jest do skrzynki). Wówczas taka niedoręczona przesyłka czeka na odbiór przez okres 14 dni na poczcie właściwej dla miejsca zamieszkania. Po kilku dniach, jeżeli przesyłka nadal jest nieodebrana, listonosz zostawia powtórne awizo.

Bardzo prosimy by pamiętać że nieodebrane przesyłki są odsyłane do nadawcy po upłynięciu 14 dni od momentu wysłania i pobierana jest za ten fakt opłata. Dlatego zalecamy by po otrzymaniu ewentualnego awizo, niezwłocznie udać się na pocztę i odebrać czekającą przesyłkę.

Czasami również zdarza się że awizo ginie lub nie jest zostawiane. Wówczas przesyłka także czeka na poczcie na odbiór, a potencjalny odbiorca o tym nie wie. Ponieważ nasz sklep informuje e-mailowo klientów o nadaniu każdej przesyłki, zalecamy aby w przypadku braku przesyłki przez okres dłuższy niż 5 dni, sprawdzić czy zamówiona biżuteria nie czeka już na odbiór w urzędzie pocztowym.

Zalecamy również poinformowanie współlokatorów o tym ze czekamy na przesyłkę. Często znacznie ułatwia to jej dostarczenie.