Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 392 027 szt.

O firmie

Sprzedaż biżuterii w sklepie Jubileo.pl prowadzona jest przez firmę Jubileo Andrzej Talikowski, ul. Zelwerowicza 21a, 90-147 Łódź, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polski. Firma zarejestrowana jest pod numerem NIP: 7251942878, Regon: 101497880. Jesteśmy legalnie działającą firmą handlowo-usługową będącą płatnikiem podatku VAT. Zamówienia wysyłamy bezpośrednio z naszego magazynu.

Historia

Firma Jubileo jest bardzo blisko związana z firmą ARTAL (www.artal.co), króra powstała w 1986 roku jako firma rodzinna i od początku istnienia zajmowała się produkcją, importem oraz eksportem biżuterii sztucznej. W latach 1990-2000 firma ARTAL zajmowała się głównie działalnością handlową oraz produkcyjno-usługową związaną z obróbką metali nieszlachetnych, metaloplastyką oraz projektowaniem ozdób i gadżetów reklamowych. W latach 2000-2010 firma wzbogaciła swój park maszynowy i skoncentrowała swoją produkcję na następujących płaszczyznach: metalowe medale okolicznościowe odlewane na zamówienie, otwieracze do butelek z logo firmy, znaczki reklamowe (pinsy), breloki z żetonami do wózków sklepowych oraz biżuteria nieszlachetna (handel jak i również projekty na potrzeby akcji promocyjnych). Obecnie firma kontynuuje działalność odlewniczą na wymienionych obszarach i stale polepsza jakość oraz konkurencyjność swoich produktów.

Jako Jubileo działalność handlową w internecie rozpoczęliśmy w 2005 roku zakładając konto w nowym portalu Allegro.pl. Byliśmy wówczas bardzo aktywni pośród nielicznej grupy sprzedawców biżuterii na aukcjach internetowych, a same kategorie jak i wygląd serwisu nie były jeszcze tak rozbudowane jak obecnie. Stworzyliśmy własne logo oraz unikalne szablony aukcyjne, które wówczas posiadało jeszcze niewiele firm. W 2007 roku ponadto zarejestrowaliśmy własną domenę internetową Jubileo.pl i w ten sposób zaczęliśmy kreować na Allegro własną markę biżuterii.

Sklep internetowy z biżuterią, udostępniony pod adresem www.jubileo.pl, został uruchomiony dopiero w sierpniu 2010 roku i jest naturalnym następstwem naszej obecności na aukcjach oraz konieczności poszukiwania nowych kanałów sprzedaży. Jest on efektem wielu miesięcy prac i oferuje unikalne, krojone na miarę, a zarazem dopracowane rozwiązania programistyczne. Autorska szata graficzna została zaprojektowana w minimalistyczny sposób, tak aby ułatwić poruszanie się i nawigację, a umiejscowienie na wydajnych serwerach zapewnia przy tym wygodę i szybkość wczytywania się stron. Warto wspomnieć, iż od samego etapu projektowania serwisu, postawiliśmy nacisk na bezpieczeństwo, prostotę obsługi oraz rzetelną prezentację biżuterii poprzez dokładne opisy, wymiary, wagę i zdjęcia produktów. Od początku posiadamy również certyfikat SSL by umożliwić szyfrowanie transmisji pomiędzy sklepem a klientem.

Sklep obecnie

Dziś zespół sklepu Jubileo.pl, po ponad 15 latach działalności, specjalizuje się w produkcji, wymyślaniu i wyszukiwaniu ciekawych wzorów biżuterii oraz ciągłym udoskonalaniu oferty jak i realizacji bieżących wysyłek. Cały czas jesteśmy obecni na Allegro, które to na przestrzeni lat zmieniło się diametralnie. Rozbudowane zostały kategorie, zwiększeniu uległa ilość dostępnych artykułów, szata graficzna nie przypomina już tej sprzed dekady. Pojawiła się jednak również konkurencja i zagraniczni sprzedawcy wysyłający przedmioty bezpośrednio z Chin. Nasze dawne konto w tym serwisie posiadało już ponad 30 000 komentarzy, jednakże działamy już pod nową nazwą ściśle związaną ze sklepem (nasz profil: Jubileo_pl), oferując ozdoby damskie, akcesoria męskie i młodzieżowe, niecodzienne wisiorki, kolczyki i pierścionki. Obecne konto posiada już ponad 8000 trwających aukcji oraz wyróżnione było tzw. "Standardem Allegro" za wysoką jakość obsługi (później zmienionym na program "Super Sprzedawca").

Sam nasz sklep również się rozwija. Oprogramowanie ewoluowało, klientki i klienci otrzymują informację o swoich zamówieniach i przesyłkach. Sukcesywnie poszerzamy asortyment, który obejmuje już nie tylko samą biżuterię ale m.in. akcesoria do włosów, opakowania ozdobne na biżuterię oraz figurki mosiężne, które chętnie kupowane są w ramach małego upominku na wszelkiego rodzaju okazje typu ślub, zakończenie roku szkolnego, etc. Współpracujemy również z innymi serwisami internetowymi i porównywarkami takimi jak: Skąpiec.pl, Allani.pl, Nokaut.pl, Okazje.info, Domodi.pl czy Ceneo.pl. Rozszerzamy także bezpośrednią współpracę z rodzimymi producentami oraz importerami biżuterii by w ten sposób oferować wyroby najlepszej jakości w najniższych cenach. Obecnie ogromna większość naszych produktów jest produkcji krajowej. Projektujemy również własne wzory, które stale wprowadzamy do oferty, zwiększając przy tym dostępność ciekawych materiałów. Nasze wzory nie są już tylko "metalowe" lecz wykorzystujemy w produkcji np. drewno, skórę czy bawełniane sznurki.

Przyszłość

Pragniemy ciągle się rozwijać i chcemy by nasza biżuteria była wyjątkowa a zakupy w sklepie szybkie i wygodne. Dlatego stale zwiększamy asortyment i modernizujemy naszą stronę. Wierzymy że pandemia COVID-19 szybko się skończy a nasze klientki i klienci będą mogli znów smiało ubierać dodatki i akcesoria na spotkania ze znajomymi. Wierzymy również że obecność na polskim rynku amerykańskich i azjatyckich serwisów typu Amazon, Ebay, Ali Express czy Shopee nie będzie zagrożeniem lecz wyzwaniem, które otworzy naszym rodzinnym krajowym firmom drogę do międzynarodowego handlu w internecie.


Zapraszamy na zakupy! Sprawdź nasze nowości!