Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 292 659 szt.

O firmie

Sprzedaż biżuterii w sklepie Jubileo.pl prowadzona jest przez firmę Jubileo Andrzej Talikowski, ul. Zelwerowicza 21a, 90-147 Łódź, wpisaną do Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej Rzeczypospolitej Polski. Firma zarejestrowana jest pod numerem NIP: 7251942878, Regon: 101497880. Jesteśmy legalnie działającą firmą handlowo-usługową będącą płatnikiem podatku VAT.

Firma Jubileo jest bardzo blisko związana z firmą Artal, króra powstała w 1986 roku jako firma rodzinna i od początku istnienia zajmowała się produkcją, importem oraz eksportem biżuterii sztucznej. W latach 1990-2000 firma zajmowała się głównie działalnością handlową oraz produkcyjno-usługową związaną z obróbką metali nieszlachetnych, metaloplastyką oraz projektowaniem ozdób i gadżetów reklamowych. W latach 2000-2010 firma wzbogaciła swój park maszynowy i skoncentrowała swoją produkcję na następujących płaszczyznach: metalowe medale okolicznościowe, otwieracze do butelek z logo firmy, znaczki reklamowe (pinsy), breloki z żetonami do wózków sklepowych oraz biżuteria nieszlachetna (handel jak i również projekty na potrzeby akcji promocyjnych). Obecnie kontynuujemy działalność na wymienionych obszarach i stale polepszamy jakość oraz konkurencyjność naszych produktów.

Działalność handlową w internecie rozpoczęliśmy w 2005 roku zakładając konto w portalu Allegro.pl (Talik_artal). Byliśmy wówczas bardzo aktywni pośród nielicznej grupy sprzedawców biżuterii na aukcjach internetowych, a same kategorie jak i wygląd serwisu nie były jeszcze tak rozbudowane jak obecnie. Stworzyliśmy własne logo oraz unikalne szablony aukcyjne, które wówczas posiadało jeszcze niewiele firm. W 2007 roku ponadto zarejestrowaliśmy własną domenę internetową Jubileo.pl i w ten sposób zaczęliśmy kreować na Allegro własną markę biżuterii.

Sklep internetowy z biżuterią, udostępniony pod adresem www.jubileo.pl, został uruchomiony dopiero w sierpniu 2010 roku i jest naturalnym następstwem naszej obecności na aukcjach oraz konieczności poszukiwania nowych kanałów sprzedaży. Jest on efektem wielu miesięcy prac i oferuje unikalne, krojone na miarę, a zarazem dopracowane rozwiązania programistyczne. Autorska szata graficzna została zaprojektowana w minimalistyczny sposób, tak aby ułatwić poruszanie się i nawigację, a umiejscowienie na wydajnych serwerach zapewnia przy tym wygodę i szybkość wczytywania się stron. Warto wspomnieć, iż od samego etapu projektowania serwisu, postawiliśmy nacisk na bezpieczeństwo, prostotę obsługi oraz rzetelną prezentację biżuterii poprzez dokładne opisy i zdjęcia produktów. Od początku posiadamy również certyfikat SSL by umożliwić szyfrowanie transmisji pomiędzy sklepem a klientem.

Dziś zespół sklepu Jubileo.pl specjalizuje się w produkcji, wymyślaniu i wyszukiwaniu ciekawych wzorów biżuterii oraz ciągłym udoskonalaniu oferty jak i realizacji bieżących wysyłek. Cały czas jesteśmy obecni na Allegro. Dawne konto w tym serwisie posiada już ponad 30 000 komentarzy, jednakże działamy już pod nazwą ściśle związaną ze sklepem (Jubileo_pl), oferując ozdoby damskie, męskie i młodzieżowe, niecodzienne wisiorki, kolczyki i pierścionki. Nasze obecne konto posiada już ponad 4500 trwających aukcji oraz wyróżnione zostało "Standardem Allegro" za wysoką jakość obsługi. Rozwijamy się i współpracujemy również z innymi serwisami internetowymi takimi jak: Skąpiec.pl, Allani.pl, Nokaut.pl, Okazje.info, Domodi.pl czy Ceneo.pl. Rozszerzamy także bezpośrednią współpracę z wieloma krajowymi producentami oraz importerami biżuterii by w ten sposób oferować wyroby najlepszej jakości w najniższych cenach.

Pragniemy by nasza biżuteria była wyjątkowa a zakupy w sklepie szybkie i wygodne.


Zapraszamy do zakupów!