Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Elastyczna opaska do włosów wykonana z materiału w kolorze czarnym o szerokości 5 cm. Doskonale przytrzymuje włosy i dopasowuje się do średnicy głowy. Nie uciska przy tym za mocno i jest wygodna w noszeniu. Może być z powodzeniem stosowana zarówno na co dzień jako nowoczesne dopełnienie ubioru jak i do uprawiania sportu np. na rower do biegania. Opaska podczas prania nie straci swojej elastyczności. Opaska w klasycznym zawsze modnym kolorze pasuje do każdego stroju. Świetnie sprawdzi się również w wietrzne dni chroniąc nasze uszy.
| Kod produktu: | ak101 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | dzianina elastyczna, 95% bawełna, 5% elastan |
| Kolor: | czarny |
| Szerokość: | 5 cm |
| Obwód: | 42 cm ~ 59 cm |
| Waga: | 9.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Ewelina P. | 1 szt. | 13.04.2026 11:50:50 |
| Gabriela i. | 1 szt. | 12.04.2026 18:41:36 |
| Anna W. | 1 szt. | 08.04.2026 16:06:51 |
| Małgorzata J. | 1 szt. | 16.03.2026 14:45:14 |
| Oliwia K. | 1 szt. | 04.03.2026 16:38:13 |
| Aneta K. | 1 szt. | 04.02.2026 18:06:38 |
| Krzysztof F. | 1 szt. | 21.01.2026 21:53:01 |
| Kacper S. | 1 szt. | 07.01.2026 22:40:01 |
| Teresa P. | 1 szt. | 15.12.2025 10:12:37 |
| Paweł K. | 1 szt. | 14.12.2025 11:00:55 |
| Niepubliczne P. | 3 szt. | 12.12.2025 10:51:31 |
| Artur K. | 5 szt. | 01.12.2025 16:19:10 |
| Rafał R. | 2 szt. | 17.11.2025 20:37:28 |
| Karolina B. | 1 szt. | 28.10.2025 10:54:01 |
| Marcin S. | 1 szt. | 23.10.2025 15:54:35 |
| Ewa O. | 1 szt. | 15.10.2025 07:11:24 |