Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Niewielka figurka słonia, wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze starego złota.
Słoń jest symbolem szczęścia, radości i powodzenia. To również symbol siły i zdrowia fizycznego.
W hinduistycznej tradycji, słoń reprezentuje boga Ganeshę - symbol wiedzy.
To również zwierzęta, które swoim ciałem podtrzymują świat. Są częścią kosmosu, stanowiąc podporę dzięki czterem filarom wspierającym sklepienie niebieskie. Filary te to symbol stabilności i niezmienności. Pamięć słonia jest legendarna. Podobno nie zapominają niczego. Jeśli więc Twoja pamięć posiada czasem pewne luki, ta figurka jest dla Ciebie. Przyniesie szczęście a postawiona w widocznym miejscu lub noszona w formie biżuterii pomoże przypomnieć sobie to, o czym zapomniałeś.
| Kod produktu: | aj943 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego złota |
| Długość: | 2,4 cm |
| Szerokość: | 0,9 cm |
| Wysokość: | 1,5 cm |
| Waga: | 5.71 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Agnieszka P. | 21 szt. | 08.05.2026 16:52:57 |
| Weronika D. | 1 szt. | 06.05.2026 09:19:00 |
| Katarzyna K. | 20 szt. | 03.05.2026 20:36:07 |
| Marzena M. | 1 szt. | 02.05.2026 12:03:12 |
| Grzegorz Ł. | 1 szt. | 28.04.2026 10:04:34 |
| Ola B. | 2 szt. | 26.04.2026 20:31:47 |
| Monika S. | 1 szt. | 26.04.2026 11:19:33 |
| Dorota D. | 20 szt. | 16.04.2026 14:50:28 |
| Agnieszka W. | 21 szt. | 15.04.2026 06:24:46 |
| Gerard S. | 31 szt. | 14.04.2026 22:59:10 |
| mgr B. | 30 szt. | 14.04.2026 19:42:43 |
| TOMASZ D. | 1 szt. | 10.04.2026 20:09:19 |
| Ania K. | 1 szt. | 16.03.2026 15:47:16 |
| Katarzyna Z. | 1 szt. | 25.02.2026 20:31:29 |
| EWA Z. | 1 szt. | 07.02.2026 21:23:57 |
| Weronika P. | 2 szt. | 22.01.2026 17:14:56 |