Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Zmysłowa błyszcząca broszka z kotami, wyprodukowana z nieszlachetnego metalu, w kolorze postarzonego srebra, z wygodnym zapięciem.
Broszka jest lekka i intrygująca a zarazem bardzo pogodna i radosna. Niezwykle pozytywna, budząca tylko radosne skojarzenia broszka z parą kotów w gorącym zbliżeniu. Świetnie sprawdzi się dla osób, które chcą podkreślić swoje przywiązanie dla partnera czy przekazać informację o wielkiej miłości jaka jest ich udziałem. Podaruj ją swojej drugiej połówce a na pewno pojawi się usmiech na jej twarzy.
| Kod produktu: | rr1393 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | postarzone srebro |
| Długość: | 4,2 cm |
| Szerokość: | 3,3 cm |
| Typ zapięcia: | agrafka |
| Waga: | 8.9 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Halina P. | 1 szt. | 01.07.2023 19:14:43 |
| MICHAŁ K. | 2 szt. | 03.12.2022 16:16:17 |
| Bogusław P. | 1 szt. | 19.11.2022 16:07:03 |
| Beata D. | 4 szt. | 09.02.2022 14:31:18 |
| Alicja I. | 1 szt. | 08.02.2022 06:48:00 |
| Iwonella C. | 1 szt. | 04.01.2022 19:28:33 |
| Agata F. | 1 szt. | 10.12.2021 22:14:55 |
| Joanna G. | 1 szt. | 12.06.2021 11:05:45 |
| Anna K. | 1 szt. | 30.05.2021 09:23:20 |
| Hanna D. | 1 szt. | 19.05.2021 10:15:56 |
| Wiktoria M. | 1 szt. | 01.02.2021 07:52:47 |
| Sylwia K. | 1 szt. | 17.09.2020 07:53:46 |
| Marta S. | 1 szt. | 05.06.2020 20:49:55 |
| Danuta B. | 1 szt. | 02.03.2020 12:28:13 |
| Agnieszka B. | 1 szt. | 04.01.2020 18:08:05 |
| Elżbieta Ś. | 1 szt. | 11.12.2019 01:40:54 |