Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Breloczek dla wszystkich zmotoryzowanych, wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze starego srebra, zapięcie w postaci mocnego, sprężynującego kółka. Zawieszka przymocowana za pomocą obrotowego łącznika. Na breloczku z jednej strony widnieje postać świętego, natomiast na drugiej stronie znajduje się inskrypcja ze słowami modlitwy.
BOŻE, daj mi pewną rękę i bystre oko, abym na drogach nikogo nie skrzywdził.
Naucz mnie używać pojazdu dla dobra bliźnich i pohamuj pokusę prędkości.
AMEN
Podania głoszą, że św. Krzysztof pochodził z Azji Mniejszej i zginął śmiercią męczennika. Był on olbrzymem, miał ponad 4 metry wzrostu i posiadał ogromną siłę. Pomagał pielgrzymom przedostawać się przez rzekę. Legendy mówią, że święty zapadł się w dno rzeki pod ciężarem dziecka. Wtedy ono rzekło: "Dźwigasz cały świat, gdyż ja jestem ten, któremu służysz pomagając innym".
Krzysztof stał się opiekunem kierowców, wszelkiego rodzaju przewoźników, żeglarzy, pielgrzymów i podróżników, a także opiekunem mostów i miast położonych nad rzekami.
| Kod produktu: | aj707 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Długość: | 4,2 cm |
| Szerokość: | 2 cm |
| Długość całkowita: | 9,6 cm |
| Typ zapięcia: | kółko sprężynujące |
| Waga: | 15.39 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Elżbieta M. | 1 szt. | 09.04.2026 12:03:47 |
| Kamila S. | 1 szt. | 02.04.2026 19:43:17 |
| Beata W. | 1 szt. | 27.03.2026 16:59:09 |
| krzysztof m. | 1 szt. | 25.03.2026 12:07:59 |
| Renata j. | 1 szt. | 16.03.2026 13:42:15 |
| Marta S. | 4 szt. | 07.03.2026 11:50:48 |
| Renata W. | 1 szt. | 06.03.2026 08:53:53 |
| Anna M. | 2 szt. | 02.03.2026 12:45:33 |
| Adam J. | 3 szt. | 22.01.2026 20:04:07 |
| Damian M. | 1 szt. | 13.01.2026 20:53:08 |
| Klaudia J. | 1 szt. | 10.12.2025 12:29:00 |
| Ilona B. | 1 szt. | 24.11.2025 20:51:49 |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 21.11.2025 22:54:23 |
| Małgorzata K. | 2 szt. | 19.11.2025 11:38:53 |
| Barbara B. | 1 szt. | 18.11.2025 19:26:34 |
| Jadwiga S. | 1 szt. | 15.11.2025 13:58:38 |