Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Niewielka figurka słonia z uniesioną trąbą, wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze starego złota.
Słonie już w starożytności otaczano czcią. Dzięki sile i wytrzymałości, mogły przenosić ciężary, służyły jako środek transportu a po odpowiednim przeszkoleniu, zasilały szeregi armii.
To zwiastun szczęścia i możliwości. Zapowiada dobre przedsięwzięcia oraz obfitość. Jego wizerunek tchnie optymizm w nawet najbardziej smutny dzień.
Jest to idealny prezent na urodziny i inne uroczystości.
| Kod produktu: | aj944 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego złota |
| Długość: | 2,7 cm |
| Szerokość: | 1 cm |
| Wysokość: | 1,8 cm |
| Waga: | 4.92 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Paulina P. | 1 szt. | 02.05.2026 22:57:04 |
| ewa g. | 1 szt. | 28.04.2026 13:47:12 |
| Monika S. | 1 szt. | 26.04.2026 11:19:33 |
| Małgorzata M. | 2 szt. | 24.04.2026 23:58:25 |
| Magdalena K. | 4 szt. | 16.04.2026 20:31:03 |
| LO n. | 18 szt. | 15.04.2026 23:34:02 |
| Alicja P. | 7 szt. | 09.04.2026 19:43:34 |
| Magdalena K. | 76 szt. | 07.04.2026 12:58:39 |
| Małgorzata G. | 1 szt. | 19.03.2026 10:10:58 |
| Katarzyna Z. | 1 szt. | 25.02.2026 20:31:29 |
| Danuta L. | 1 szt. | 20.11.2025 17:58:52 |
| KATARZYNA K. | 1 szt. | 18.11.2025 12:21:50 |
| Małgorzata G. | 2 szt. | 06.10.2025 20:37:08 |
| Michał R. | 1 szt. | 04.08.2025 21:37:25 |
| monika s. | 6 szt. | 19.06.2025 15:41:16 |
| marzena n. | 5 szt. | 28.04.2025 09:33:01 |