Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Czerwona Bransoletka wykonana ze sznurka jubilerskiego w kolorze czerwonym z małym uroczym słonikiem. Jej obwód można regulować za pomocą przesuwalnych węzłów.
Słoń jest najbardziej rozpoznawalnym zwierzęciem kultury orientalnej. Posiada świetną pamięć. Jest to duże stworzenie o łagodnej naturze, które wzbudza w nas sympatię. Słoń jest symbolem władzy i siły, ale nie tylko tej fizycznej. Reprezentuje moc duchową oraz intelektualną. Współcześnie coraz częściej jest też symbolem ochrony środowiska i opieki nad innymi.
| Kod produktu: | ar1904 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego złota, sznurek jubilerski |
| Długość zawieszki: | 17 mm |
| Szerokość zawieszki: | 14 mm |
| Średnica: | ok 8 cm, regulowana |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 4.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Sława R. | 2 szt. | 17.02.2026 10:20:14 |
| Klaudia J. | 1 szt. | 29.09.2025 19:38:12 |
| Maria M. | 1 szt. | 28.09.2024 18:16:42 |
| Dawid D. | 1 szt. | 18.07.2024 10:52:11 |
| Urszula D. | 1 szt. | 24.04.2024 22:01:53 |
| Barbara W. | 1 szt. | 26.11.2023 23:34:29 |
| Agnieszka T. | 1 szt. | 27.09.2023 17:16:16 |
| Barbara J. | 1 szt. | 08.08.2023 09:11:12 |
| Anna K. | 1 szt. | 28.04.2023 15:06:20 |
| Julia k. | 1 szt. | 18.04.2023 20:49:16 |
| Jolanta F. | 1 szt. | 01.03.2023 20:34:31 |
| Danuta Z. | 3 szt. | 11.01.2023 10:03:40 |
| Maria W. | 2 szt. | 13.12.2022 09:46:56 |
| Dorota W. | 1 szt. | 08.12.2022 23:02:47 |
| Marcelina T. | 2 szt. | 17.08.2022 17:16:30 |
| Mirosława P. | 1 szt. | 27.07.2022 15:27:45 |