Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 394 933 szt.
Żółte Spinki do Mankietów

Żółte Spinki do Mankietów

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 5

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Cytrynowe Spinki Do Koszuli

Klasyczne spinki mankietowe z żółtym wypełnieniem, wykonane ze stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebrnym, stanowią nie tylko funkcjonalny dodatek do garderoby, ale także wyrafinowany element stylizacji. Ich unikatowy design łączy nowoczesność z klasyką, a żółte wypełnienie, widoczne pod warstwą przeźroczystej żywicy, nadaje im nietuzinkowy charakter. Żywica, dzięki swojej przejrzystości, tworzy efekt głębi, co sprawia, że spinki przyciągają uwagę i ożywiają każdy strój.

Dodatkowo, ruchome, mocne zapięcie na przekładkę zapewnia łatwość użytkowania oraz bezpieczeństwo – spinki pozostają na swoim miejscu przez cały dzień, niezależnie od aktywności. Zastosowanie stopu metali nieszlachetnych w kolorze srebrnym czyni je zarówno trwałymi, jak i uniwersalnymi – idealnie komponują się z różnorodnymi tkaninami i kolorami koszul.

Ten produkt to idealny wybór dla mężczyzny, który ceni sobie elegancję z nutą indywidualizmu. Spinki mogą być świetnym pomysłem na prezent, nadającym każdej okazji odrobinę luksusu i oryginalności. Idealnie nadają się na formalne spotkania, eleganckie wydarzenia, a także jako wyjątkowy akcent w codziennym ubiorze.

Znaczenie koloru żółtego

Kolor żółty, pełen energii i witalności, ma bogate i zróżnicowane znaczenie w różnych kulturach i kontekstach. Oto kilka aspektów tego fascynującego koloru:

 • Pozytywne emocje i optymizm: Żółty często kojarzy się z radością, szczęściem i entuzjazmem. Jest to kolor, który może podnosić na duchu, inspirować i wprawiać w dobry nastrój.
 • Kreatywność i intelekt: W psychologii kolorów żółty jest często związany z umysłem i intelektualnością. Może stymulować procesy myślowe i pobudzać kreatywność.
 • Energia i uwaga: Jako jeden z najbardziej widocznych kolorów, żółty może przyciągać uwagę i być używany do ostrzeżeń lub w sygnalizacji. Jest to kolor, który symbolizuje energię, młodość i świeżość.
 • Ciepło i witalność: Żółty przypomina słońce i jego ciepło, co może wywoływać uczucia ciepła, przytulności i witalności.
 • Zmienność i dwuznaczność: W niektórych kulturach żółty może mieć również negatywne konotacje, takie jak zazdrość, fałsz czy choroba. Na przykład w średniowiecznej Europie, żółty był czasami kojarzony z zdradą.
 • Kulturowe i religijne znaczenie: W różnych kulturach i religiach żółty ma różne znaczenia. Na przykład w hinduizmie jest to kolor święty, symbolizujący wiedzę i uczenie się, podczas gdy w Chinach może symbolizować królewskość i szlachetność.
 • Znaczenie koloru żółtego jest więc wielowymiarowe i może się różnić w zależności od kontekstu, w jakim jest używany. W kontekście mody i stylu, żółty może dodać odrobiny życia i witalności do każdego stroju, stanowiąc wyrazisty i odważny akcent.


Specyfikacja

Kod produktu:ar1791
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz, stal, polimer 3D
Kolor:srebrny, żółty
Długość:1,5 cm
Szerokość:1,5 cm
Wysokość:0,2 cm
Typ zapięcia:ruchoma przekładka
W opakowaniu:2 szt.
Waga:8.23 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Idealny cytrynowy odcień
 • Podkład błyszczący w kolorze srebrnym
 • Wygodne ruchome zapięcie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:59,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Zbigniew L.1 szt.28.02.2020 17:02:46
Zuzanna W.1 szt.19.01.2020 14:35:16
MeterTest S.1 szt.07.05.2019 12:00:51
Urszula B.1 szt.01.04.2019 08:50:41
Zuzanna W.1 szt.16.08.2018 22:14:32