Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Breloczek amulet ochronny dla kierowców, wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze starego srebra, zapięcie w postaci mocnego, sprężynującego kółka. Zawieszka przymocowana za pomocą obrotowego łącznika.
BOŻE, daj mi pewną rękę i bystre oko, abym na drogach nikogo nie skrzywdził.
Naucz mnie używać pojazdu dla dobra bliźnich i pohamuj pokusę prędkości.
AMEN
Podania głoszą, że św. Krzysztof pochodził z Azji Mniejszej i zginął śmiercią męczennika. Był on olbrzymem, miał ponad 4 metry wzrostu i posiadał ogromną siłę. Pomagał pielgrzymom przedostawać się przez rzekę. Legendy mówią, że święty zapadł się w dno rzeki pod ciężarem dziecka. Wtedy ono rzekło: "Dźwigasz cały świat, gdyż ja jestem ten, któremu służysz pomagając innym".
W dzień świętego Krzysztofa odbywa się w niektórych parafiach poświęcenie pojazdów (autosacrum)
Krzysztof stał się opiekunem kierowców, wszelkiego rodzaju przewoźników, żeglarzy, pielgrzymów i podróżników, a także opiekunem mostów i miast położonych nad rzekami.
| Kod produktu: | aj1570 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Długość: | 4,0 cm |
| Szerokość: | 2,5 cm |
| Długość całkowita: | 9,0 cm |
| Typ zapięcia: | kółko sprężynujące |
| Waga: | 17.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Jacek G. | 5 szt. | 11.02.2026 18:33:19 |
| Marcelina K. | 4 szt. | 01.02.2026 15:29:30 |
| Stanisław B. | 1 szt. | 04.01.2026 20:33:58 |
| Wanda C. | 2 szt. | 26.12.2025 00:21:47 |
| Lidia S. | 1 szt. | 16.12.2025 21:22:12 |
| Wanda C. | 2 szt. | 09.12.2025 00:00:24 |
| Wanda C. | 5 szt. | 04.12.2025 21:21:27 |
| Wanda C. | 3 szt. | 03.12.2025 11:14:46 |
| Małgorzata M. | 2 szt. | 02.12.2025 08:16:11 |
| Paweł F. | 1 szt. | 22.07.2025 21:03:40 |
| Slawomir F. | 1 szt. | 19.07.2025 19:45:37 |
| Maria P. | 2 szt. | 16.07.2025 15:23:43 |
| Elżbieta G. | 1 szt. | 09.07.2025 15:34:04 |
| Patrycja L. | 1 szt. | 20.06.2025 12:06:15 |
| Slawka T. | 1 szt. | 11.06.2025 09:37:36 |
| Anna B. | 1 szt. | 07.06.2025 21:23:20 |