Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wykonana z nieszlachetnego metalu figurka, w kolorze postarzonego złota i niezwykłą dbałością o odwzorowanie detali.
Symbol fortuny jakim jest żaba trzymająca monetę powstał w wyniku chińskiej legendy. Opowiadała ona o chciwej księżniczce, którą interesowało tylko pomnażanie własnego majątku. Pewnego dnia poprzez narażenie się czarownikowi została przemieniona przez niego w żabę, która do końca swoich dni siedziała i strzegła fortuny.
Przyjmuje się by figurkę taką stawiać w widocznych i dobrze oświetlonych miejscach aby w pełni wykorzystać jej moc i ściągnąć na siebie bogactwo.
| Kod produktu: | aj1444 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | stare złoto |
| Długość: | 3,6 cm |
| Szerokość: | 2,2 cm |
| Wysokość: | 0,4 cm |
| Waga: | 3.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Żaneta P. | 1 szt. | 19.04.2026 21:56:28 |
| Elżbieta R. | 22 szt. | 19.02.2026 14:36:19 |
| Agnieszka K. | 2 szt. | 25.12.2025 14:20:27 |
| WIOLETA K. | 4 szt. | 20.12.2025 23:20:07 |
| kuba a. | 2 szt. | 14.12.2025 22:18:41 |
| Karolina B. | 1 szt. | 26.11.2025 07:44:02 |
| Monika Z. | 5 szt. | 13.11.2025 10:53:56 |
| Ilona M. | 1 szt. | 21.10.2025 07:31:44 |
| Wioletta K. | 2 szt. | 10.10.2025 05:52:22 |
| Mariusz S. | 5 szt. | 16.09.2025 09:14:13 |
| RAFAŁ L. | 1 szt. | 03.09.2025 22:17:14 |
| Agnieszka Ż. | 4 szt. | 28.07.2025 20:57:08 |
| Małgorzata D. | 1 szt. | 24.07.2025 15:10:00 |
| AETERNUS G. | 3 szt. | 20.07.2025 15:12:50 |
| Dorota M. | 1 szt. | 23.06.2025 01:36:48 |
| Grzegorz K. | 3 szt. | 23.05.2025 20:02:05 |