Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek z Wilkiem wyjącym do Księżyca, wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze starego złota. Zawieszony na kauczukowej gumce z zapięciem, lekko rozciągliwej.
Wilk posiada dziką duszę jest inteligentny i przede wszystkim jest opiekunem stada. Jego charakterystyczne cechy to niezależność
i zamiłowanie do wolności. Od zawsze kojarzony był z wyciem do Księżyca. Wilki wyją w celu komunikowania się między sobą oraz zacieśniania więzów grupy. Dają tym samym znak o zakończonym udanym polowaniu oraz odstraszają intruza. Wycie stada zaczyna się od pojedynczego głosu samca, po czym dołączają do niego kolejne osobniki. Obecnie jest symbolem lojalności, pragnienia bycia wolnym.
| Kod produktu: | aj1545 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Długość zawieszki: | 3,5cm |
| Szerokość zawieszki: | 3,7 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 44 cm |
| Typ rzemyka: | kauczukowy, kolor czarny |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 11.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Anna N. | 1 szt. | 17.11.2024 16:41:59 |
| Karolina D. | 1 szt. | 11.12.2023 17:52:35 |
| Andrzej J. | 1 szt. | 11.10.2023 20:48:58 |
| Ilona G. | 1 szt. | 02.08.2023 08:48:38 |
| Krystian K. | 1 szt. | 10.06.2023 11:53:58 |
| Szymon D. | 1 szt. | 13.01.2023 15:48:26 |
| Karolina W. | 1 szt. | 30.11.2022 07:47:38 |
| Anna M. | 2 szt. | 28.08.2022 21:39:02 |
| Szymon Z. | 1 szt. | 05.12.2021 22:15:26 |
| Wiesław W. | 1 szt. | 04.11.2021 16:55:41 |
| ANNA J. | 1 szt. | 16.10.2021 20:03:54 |
| Paweł M. | 1 szt. | 20.06.2021 14:07:14 |
| Małgorzata Z. | 1 szt. | 11.04.2021 13:48:22 |
| Mateusz K. | 1 szt. | 28.02.2021 23:04:38 |
| Katarzyna R. | 1 szt. | 29.01.2021 12:43:44 |
| Łukasz K. | 1 szt. | 20.11.2020 20:46:11 |