Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Przypinka z orzełkiem w koronie wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze srebrnym. Posiada wygodne zapięcie typu gwożdzik z tależykiem motylkowym, które zapobiega przypadkowemu zgubieniu czy przekręcaniu się. Znaczek idealnie nadaje się do wpięcia w klapę marynarki.
Ciekawostka
Orzeł jako symbol używany był dość powszechnie już w czasach starożytnych. W Cesarstwie Rzymskim uznawany był za emblemat legionów, ale też jako znak łączności z bogami. Wykorzystywali orła Gotowie i Frankowie, a poza Europą Asyryjczycy, Babilończycy czy Fenicjanie. Symbol orła na ziemiach polskich znany był jeszcze w czasach pogańskich. Przywędrował on tutaj dzięki kupcom przemierzającym bursztynowy szlak. Oni to wieźli ze sobą towary zawierające zdobienia celtyckie, a także monety rzymskie – jedne i drugie z motywem naszego narodowego ptaka.
| Kod produktu: | ar2543 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | srebrny stalowy |
| Długość: | 2,0 cm |
| Szerokość: | 1,5 cm |
| Typ zapięcia: | gwoździk i motylek |
| Waga: | 2.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Walter U. | 5 szt. | 12.05.2026 21:43:50 |
| Bogusława F. | 1 szt. | 11.05.2026 15:20:07 |
| Elzbieta B. | 1 szt. | 07.05.2026 11:39:08 |
| Mariusz S. | 2 szt. | 05.05.2026 20:32:35 |
| Tomasz K. | 3 szt. | 29.04.2026 23:40:42 |
| Kamila G. | 1 szt. | 28.04.2026 23:36:51 |
| Kamil R. | 1 szt. | 23.04.2026 21:13:44 |
| Danuta K. | 1 szt. | 23.04.2026 19:11:52 |
| Volodymyr T. | 1 szt. | 23.04.2026 03:23:08 |
| Marcin J. | 1 szt. | 22.04.2026 22:21:17 |
| Łukasz Z. | 2 szt. | 17.04.2026 23:52:38 |
| Monika R. | 2 szt. | 17.04.2026 20:59:00 |
| Zdzisław T. | 2 szt. | 13.04.2026 17:36:02 |
| Damian S. | 1 szt. | 12.04.2026 17:10:05 |
| Jan k. | 1 szt. | 10.04.2026 23:30:12 |
| Szymon M. | 1 szt. | 08.04.2026 17:47:33 |