Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Przypinka metalowa z orzełkiem w koronie wykonana z materiału nieszlachetnego w kolorze srebrnym. Posiada wygodne zapięcie typu gwożdzik z tależykiem motylkowym, które zapobiega przypadkowemu zgubieniu czy przekręcaniu się. Znaczek idealnie nadaje się do wpięcia w klapę marynarki.
Historia Orla białego
Początki Orła Białego, jako późniejszego symbolu państwa, sięgają początków powstania państwa polskiego i związane są z pierwszą rządzącą dynastią Piastów. Orzeł jako herb dynastii występował najczęściej na monetach, pieczęciach, elementach uzbrojenia i chorągwiach.
"ORZEŁ BIAŁY – od zawsze i na zawsze, „póki my żyjemy” żeby „Polska nie zginęła”.
"A nam tu na emigracji przypomina skąd pochodzimy i kim jesteśmy!
"Nie zapomnij skąd tutaj przybyłem, nie zapomnij gdzie się urodziłem...
O kolorach białym i czerwonym, o symbolach ORŁA i korony"!!!"
| Kod produktu: | aj2564 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | srebrny |
| Długość zawieszki: | 3,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,5 cm |
| Typ zapięcia: | gwoździk i motylek |
| Waga: | 3.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Tadeusz R. | 1 szt. | 16.04.2026 18:44:00 |
| Dariusz O. | 5 szt. | 15.04.2026 06:52:02 |
| Zdzisław T. | 2 szt. | 13.04.2026 17:36:02 |
| Beata R. | 1 szt. | 10.04.2026 20:59:27 |
| Beata R. | 1 szt. | 10.04.2026 20:58:50 |
| Szymon M. | 1 szt. | 08.04.2026 17:44:57 |
| Izabela S. | 4 szt. | 28.03.2026 20:22:07 |
| LANG T. | 2 szt. | 26.03.2026 19:26:41 |
| Radek D. | 1 szt. | 25.03.2026 15:42:07 |
| Daniel S. | 2 szt. | 22.03.2026 10:18:06 |
| JACEK W. | 1 szt. | 13.03.2026 11:21:31 |
| Antoni P. | 1 szt. | 28.02.2026 21:16:26 |
| Renata M. | 2 szt. | 16.01.2026 22:05:20 |
| Zbigniew K. | 1 szt. | 01.01.2026 17:47:37 |
| Miroslav B. | 1 szt. | 21.12.2025 22:10:41 |
| Artur P. | 1 szt. | 19.12.2025 17:51:06 |