Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 378 464 szt.
Znaczek Orzeł na Czerwonym Tle

Znaczek Orzeł na Czerwonym Tle

Nasza cena:15,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 1

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Znaczek Pins Patriotyczny Z Orłem Polska

Przypinka, którą przedstawiamy, to nie tylko drobny element dekoracyjny, ale także potężny symbol narodowej jedności i patriotyzmu. Jest to okrągła, średnica wynosi około 3 cm, co czyni ją idealną do przypięcia na ubranie czy torbę. Centralny motyw przypinki to majestatyczny Orzeł Biały - narodowy herb Polski, wykonany z niezwykłą dbałością o szczegóły, z wyraźnymi konturami i wyrazistym wzrokiem, który przyciąga uwagę i wzbudza szacunek.

Orzeł umieszczony jest na tle w głębokim odcieniu czerwieni, co jest nawiązaniem do barw narodowych Polski. Ta wyrazista kolorystyka sprawia, że przypinka jest widoczna z daleka, stanowiąc silny komunikat. Wokół orła, w złotym odcieniu, elegancką, łatwo czytelną czcionką, umieszczono napis: "Polska to nie tylko ozdoba, to wyraz naszej miłości i dumy wobec naszej Ojczyzny". Słowa te odzwierciedlają głębokie przesłanie, które niesie ten drobny przedmiot.

Przypinka ta to także znak rozpoznawczy i element łączący, symbolizujący wspólne wartości i tradycje, które są fundamentem polskiej tożsamości narodowej. Jest to przedmiot, który może być noszony z dumą przez każdego Polaka, niezależnie od wieku czy pochodzenia, przypominając o bogatej historii i kulturze naszego narodu.

Nie tylko podnosi ona ducha narodowego, ale również inspiruje do rozmów o historii, kulturze i przyszłości Polski. To przypinka, która może służyć jako upominek dla przyjaciela zagranicą, przypominając o polskich korzeniach, czy jako symbol solidarności w ważnych dla kraju momentach.

Przypinka Narodowa

Przypinka z Orłem Białym

Ta wyjątkowa przypinka to nie tylko element ozdobny, to symbol narodowy, który noszony jest z dumą przez Polaków na całym świecie. Okrągła forma przypinki jest klasyczna i uniwersalna, co sprawia, że jest ona odpowiednia dla każdego, bez względu na wiek czy płeć.

Centralnym punktem designu jest Orzeł Biały, umieszczony na tle w intensywnym czerwonym kolorze. Ten symbol państwowy został wykonany z niezwykłą precyzją, co świadczy o szacunku dla polskich tradycji i historii. Orzeł, z rozpostartymi skrzydłami, jest nie tylko godłem, ale także przekazuje wartości takie jak odwaga, siła i wolność.

Otoczenie orła zdobi napis "Polska", który jest nie tylko deklaracją przynależności narodowej, ale również wyrazem patriotyzmu. Czcionka użyta do zapisania tego hasła jest wyraźna i dobrze widoczna, co ułatwia identyfikację przypinki i jej przesłania.

Cechy szczególne przypinki:

 1. Materiał: Wykonana z wysokiej jakości materiałów zapewniających trwałość.
 2. Wielkość: Idealna średnica, która czyni przypinkę zauważalną, lecz nie przytłaczającą.
 3. Kolorystyka: Kontrastowe połączenie czerwieni i bieli, które jest łatwo rozpoznawalne i kojarzone z Polską.
 4. Uniwersalność: Przypinka jest odpowiednia dla każdego, niezależnie od kontekstu – czy to na codzień, czy na specjalne okazje narodowe.

Przypinka ta jest często wybierana jako upominek dla rodaków za granicą, jako wyraz tęsknoty za krajem, lub jako prezent dla obcokrajowców chcących mieć pamiątkę z Polski. Jest również popularnym symbolem podczas ważnych wydarzeń sportowych, kulturalnych czy politycznych, gdzie Polacy chcą zamanifestować swoją obecność i jedność.

Zastosowanie przypinki:

 • Jako element stroju podczas świąt narodowych i innych uroczystości.
 • Do dekoracji akcesoriów osobistych, takich jak torby czy plecaki.
 • Jako symbol solidarności z Polską w ważnych dla kraju momentach.

W ten sposób przypinka z Orłem Białym jest czymś więcej niż tylko dodatkiem – to wyraz tożsamości i przynależności do wielowiekowej tradycji polskiej narodowości.


Specyfikacja

Kod produktu:aj2699
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny
Kolor:srebrny
Długość zawieszki:2,2 cm
Szerokość zawieszki:2,2 cm
Typ zapięcia:gwoździk i motylek
Waga:5.6 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Symbol patriotyzmu
 • Wsparcie dla wartości
 • Powierzchnia koloru srebra
 • Mocne zapięcie na motylek


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:15,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


anna w.1 szt.23.11.2023 22:12:23