Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 675 szt.
Przypinka z Polską Flagą

Przypinka z Polską Flagą

Nasza cena:17,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 6

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Metalowy Znaczek Z Flagą Polski

Czy jesteś gotowy, aby nosić dumną historię Polski blisko serca? Ten wyjątkowy znaczek, wykonany z najwyższej jakości metalu, jest nie tylko dodatkiem, ale przede wszystkim symbolem narodowej dumy i niezłomności ducha. Intensywne barwy biało-czerwonej flagi są odzwierciedleniem głębokiej tradycji i honoru, które przekazywane są z pokolenia na pokolenie.

Niewielki rozmiar tego znaczka sprawia, że jest on dyskretnym, a zarazem wyraźnym akcentem każdego stroju. Czy to na oficjalnym spotkaniu, czy na codziennym spacerze - ten znaczek mówi za Ciebie, że jesteś osobą, która ceni swoje korzenie i jest z nich dumna.

Dzięki łatwemu mechanizmowi zapięcia, w mgnieniu oka przypniesz go do klapki marynarki, plecaka czy szalika, dodając swojemu wyglądowi odrobinę elegancji i patriotycznego charakteru. Jest to również idealny prezent dla przyjaciół i rodziny, zarówno dla tych mieszkających w kraju, jak i za granicą, aby przypomnieć im o pięknie naszej ojczyzny.

Nie przegap okazji, aby stać się ambasadorem polskiej historii i kultury, gdziekolwiek jesteś. Ten znaczek to nie tylko dodatek - to deklaracja, którą możesz nosić dumnie na piersi. Kup teraz i stań się częścią społeczności, która z dumą manifestuje swoje polskie dziedzictwo!

Przypinka narodowa

Przypinka narodowa to nie tylko mały, dekoracyjny przedmiot. To znacznie więcej niż ozdoba czy dodatek do ubioru – to symbol, który nosi się z dumą, wyrażający przynależność, tożsamość i szacunek dla własnego kraju. W Polsce, gdzie historia była burzliwa i pełna wyzwań, przypinka z biało-czerwoną flagą nie jest prostą biżuterią, lecz ma głębokie znaczenie narodowe i kulturowe.

Przypinka narodowa, często wykonana z metalu i emalii, zaprojektowana jest tak, aby wytrzymać próbę czasu – podobnie jak wytrwałość i determinacja narodu, który reprezentuje. Jej trwałość przypomina, że choć czasami przeszłość była trudna, to jednak przetrwała i jest dumnie noszona przez obecne pokolenia.

W Polsce, przypinka narodowa jest często noszona podczas świąt narodowych, takich jak Dzień Niepodległości 11 listopada, czy w dni pamięci historycznych jak rocznica Powstania Warszawskiego. W tych dniach przypinki widoczne są na piersiach tłumów, zarówno młodych, jak i starszych, co jest widocznym symbolem jedności i wspólnoty narodowej.

Noszenie przypinki narodowej to jednak nie tylko akt pamięci i szacunku dla historii. To również sposób, aby na co dzień okazywać przywiązanie do wartości, które symbolizuje flaga narodowa. Współczesne społeczeństwo, coraz bardziej zglobalizowane, może czasami sprawiać, że poczucie przynależności narodowej staje się rozmyte. Przypinka jest wtedy małym, ale znaczącym przypomnieniem o unikalnych korzeniach i o tym, co wyróżnia kulturę polską na tle innych.

Oprócz wymiaru narodowego, przypinka stanowi również doskonały element kolekcjonerski. Wielu pasjonatów szuka unikatowych przypinek, które reprezentują różne okresy historyczne, wydarzenia czy osiągnięcia, tworząc przez to kolekcje pełne historii i znaczeń.

Przypinka narodowa to także doskonały pomysł na prezent dla osób z poza granic kraju. Daje możliwość podzielenia się częścią polskiej kultury i historii, zachęcając jednocześnie do rozmów i wymiany międzykulturowej.

W aspekcie edukacyjnym, przypinki narodowe mogą pełnić ważną rolę w szkołach, jako narzędzie uczące młodych ludzi o symbolach narodowych, ich historii oraz znaczeniu. To praktyczne podejście do nauki patriotyzmu i szacunku dla własnego kraju.


Specyfikacja

Kod produktu:aj2734
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, emalia
Kolor:srebrny
Długość:2,2 cm
Szerokość:1,5 cm
Typ zapięcia:gwoździk i motylek
Waga:2.8 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Symbolika narodowa
  • Patriotyczny wzór
  • Kolekcjonerski


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:17,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Teresa P.2 szt.20.05.2024 10:52:23
Roman L.1 szt.28.04.2024 18:23:04
Kamil D.1 szt.21.04.2024 14:55:47
Szymon M.1 szt.29.03.2024 22:15:32
Emilia D.1 szt.06.03.2024 19:35:36