Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Przypinka Pins z flagami Polski i Unii Europejskiej wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze srebrnym. Znaczek można łatwo wpiąć za pomocą metalowego pinu, czyli tzw. wpinki. Świetnie sprawdza się wpięta w kurtkę, sweter czy w torbę. Łatwo się je ściąga nie uszkadzając przy tym materiału.
Polska w Unii Europejskiej – Polska jest członkiem Unii Europejskiej od 1 maja 2004 na mocy Traktatu akcesyjnego podpisanego 16 kwietnia 2003 roku w Atenach stanowiącego prawną podstawę przystąpienia (akcesji) Polski do Unii Europejskiej. Faktyczny proces integracji Polski rozpoczął się w Atenach 8 kwietnia 1994 roku z chwilą złożenia przez Polskę wniosku o członkostwo w Unii Europejskiej i potwierdzenia go przez wszystkie państwa członkowskie podczas konferencji w Essen 9–10 grudnia 1994 roku.
| Kod produktu: | ar2567 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, polimer 3D |
| Kolor: | srebrny |
| Długość zawieszki: | 3,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Typ zapięcia: | gwoździk i motylek |
| Waga: | 4.1 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Jan k. | 1 szt. | 10.04.2026 23:30:12 |
| Karolina P. | 2 szt. | 01.04.2026 20:32:02 |
| Franciszek S. | 1 szt. | 22.03.2026 10:37:31 |
| Mariusz Ł. | 1 szt. | 02.03.2026 12:07:25 |
| Marcin T. | 1 szt. | 08.02.2026 16:37:54 |
| Miroslaw D. | 1 szt. | 20.01.2026 15:56:07 |
| Elżbieta S. | 1 szt. | 08.01.2026 18:22:33 |
| Tomasz Z. | 3 szt. | 10.12.2025 13:37:25 |
| Tomasz Z. | 2 szt. | 10.12.2025 13:33:04 |
| Marek K. | 1 szt. | 06.12.2025 12:08:39 |
| Artur Ś. | 1 szt. | 28.11.2025 20:21:40 |
| Mikołaj Z. | 1 szt. | 28.11.2025 14:04:38 |
| Jerzy K. | 2 szt. | 13.11.2025 13:44:50 |
| BIURO R. | 1 szt. | 14.10.2025 10:10:18 |
| europejskie s. | 1 szt. | 29.09.2025 17:35:39 |
| Transserwis w. | 1 szt. | 23.09.2025 19:28:00 |