Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 394 933 szt.
Miniatura Mosiężna Sznaucera

Miniatura Mosiężna Sznaucera

Nasza cena:7,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 7

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Mała Mosiężna Replika Sznaucera

Mosiężna figurka sznaucera, wykonana z niezwykłą precyzją i dbałością o detale, jest nie tylko reprezentacją tej wyjątkowej rasy, ale i prawdziwym dziełem sztuki. Złoty kolor nadaje jej szlachetny i elegancki wygląd, podkreślając jednocześnie charakterystyczne cechy sznaucera - od jego wyrazistego, brodatego pyska po muskularną sylwetkę.

Każdy element tej niewielkiej, ale wyjątkowo realistycznej figurki, od układu sierści po wyraz oczu, został dopracowany z wielką starannością. To, co czyni ją wyjątkową, to nie tylko wierność rasie, ale również sposób, w jaki oddaje indywidualny charakter sznaucera - jego żywiołowość, inteligencję i lojalność.

Mosiądz jako materiał nadaje tej figurce nie tylko trwałość, ale i pewien blask, który przyciąga wzrok. Jest to idealna dekoracja biurka dla miłośnika psów, kolekcjonera figur, czy też jako elegancki element wystroju domowego.

Ta mała rzeźba może również służyć jako subtelne przypomnienie o niezłomności i odwadze, które są znakiem rozpoznawczym rasy sznaucera, przynosząc inspirację i siłę w codziennym życiu.

Dodatkowo, figurka taka może być cennym prezentem dla kogoś, kto ceni te niezwykłe cechy sznaucera, albo po prostu uwielbia wyjątkowe, ręcznie wykonane przedmioty. To małe dzieło sztuki, które łączy w sobie zarówno piękno, jak i symboliczne znaczenie.

Sznaucer, rasa przedstawiona w tej figurce, jest symbolem odwagi, inteligencji i lojalności. Te cechy, razem z trwałością mosiądzu, czynią tę figurkę nie tylko elementem dekoracyjnym, ale również przedmiotem o głębokim znaczeniu.

Pies Rasy sznaucer - jaki jest sznaucer ?

Sznaucer to rasa psów o wyjątkowym charakterze, łącząca w sobie inteligencję, odwagę i lojalność. Charakterystyczne dla sznaucerów jest ich wyraziste, brodate pyszczki oraz pełne energii, ale i wyważone temperamenty. Są to psy niezwykle bystre, łatwe do szkolenia i chętne do nauki, co czyni je doskonałymi towarzyszami zarówno dla rodzin, jak i aktywnych singli. Sznaucery są również znane ze swojej czujności i odwagi, często pełniąc role stróżów. Ich podwójna, odporna na warunki atmosferyczne sierść, która wymaga regularnej pielęgnacji, dodaje im eleganckiego wyglądu. Dostępne w różnych rozmiarach - od miniaturowych po olbrzymie - sznaucery potrafią dostosować się do różnorodnych warunków życia, będąc zarówno niezastąpionymi towarzyszami, jak i wiernymi obrońcami swoich domów.

 1. Odwaga: Sznaucery są znane ze swojej nieustraszonej natury, co czyni tę figurkę doskonałym symbolem odwagi w obliczu wyzwań.
 2. Inteligencja: Rasa ta jest znana z bystrości umysłu, a figurka może przypominać o wartości inteligencji w życiu codziennym.
 3. Lojalność: Sznaucery są niezwykle lojalnymi towarzyszami, co nadaje figurce dodatkowe znaczenie emocjonalne.
 4. Trwałość: Mosiądz, z którego wykonana jest figurka, jest symbolem trwałości i niezawodności, przypominając o wartościach trwałych w zmiennym świecie.

Ta mosiężna figurka sznaucera jest nie tylko pięknym dodatkiem do kolekcji każdego miłośnika psów, ale również inspirującym przedmiotem, który przypomina o ważnych wartościach życiowych. Jej trwałość i symboliczne znaczenie czynią ją idealnym prezentem dla bliskich, czy też jako osobisty talizman mocy i wytrwałości.


Specyfikacja

Kod produktu:aj2703
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny galwanizowany
Kolor:stare złoto (mosiądz)
Długość:2,5 cm
Szerokość:0,6 cm
Wysokość:2,0 cm
Waga:3.5 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Elegancja i styl
 • Autentyczność rasy
 • Trwała konstrukcja
 • Kolor starego złota


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:7,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Laura S.1 szt.07.03.2024 11:10:47
Marta M.1 szt.28.02.2024 10:29:23
Zbigniew J.1 szt.20.02.2024 19:41:11
Marek K.1 szt.12.01.2024 09:56:04
Marian L.1 szt.23.12.2023 20:41:01
Andrii S.1 szt.14.12.2023 12:35:21
Joanna S.1 szt.30.11.2023 21:38:46


Zobacz podobne produkty