Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Śliczna figurka małego buldoga, wykonana z metalu nieszlachetnego w kolorze starego złota.
Pies, udomowiony przez człowieka około 12 tys lat temu, to najstarsze zwierze domowe. Jego przywiązanie i oddanie człowiekowi jest wręcz legendarne. W symbolice jednak jest wiele sprzecznych interpretacji. Od pozytywnych, dotyczących właśnie wierności i ochrony, mądrości (Afryka) czy intuicji, przez strażnika zmarłych i przewodnika dusz, po symbol nieczystości i grzechu.
Buldog (ang. bulldog), to rasa psa wywodzących się z mastifów, która w historycznych czasach miała za zadanie walczyć z bykami (ang. bull - byk).
To pies o mocnej, krępej budowie ciała i krótką kufą (pyskiem), która umożliwia mocny zacisk szczęk dla skuteczniejszego przytrzymania przeciwnika.
To wesoły, raczej łagodny, spokojny i bardzo przywiązany do właściciela pies. Ma niebywałą cierpliwość do dzieci jednak często nie zdaje sobie sprawy z własnej masy i siły.
| Kod produktu: | aj938 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego złota |
| Długość: | 2,8 cm |
| Szerokość: | 1,4 cm |
| Wysokość: | 1,8 cm |
| Waga: | 9.04 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Marta S. | 1 szt. | 10.02.2026 05:01:48 |
| Krzysztof Ż. | 1 szt. | 31.01.2025 00:54:56 |
| rafał m. | 1 szt. | 24.04.2023 12:13:17 |
| Michał K. | 1 szt. | 27.02.2023 16:41:30 |
| Marzena W. | 1 szt. | 04.02.2023 07:25:23 |
| IWONA K. | 4 szt. | 17.10.2022 18:36:16 |
| Studio U. | 1 szt. | 15.09.2022 20:59:53 |
| Zbigniew W. | 1 szt. | 01.12.2021 18:18:54 |
| Paulina M. | 1 szt. | 20.04.2021 19:53:34 |
| Agnieszka P. | 1 szt. | 10.04.2021 12:21:21 |
| Karolina S. | 1 szt. | 13.12.2020 22:34:40 |
| Irena S. | 1 szt. | 21.11.2020 08:53:28 |
| Jakub J. | 1 szt. | 01.10.2020 06:41:39 |
| Sylwia C. | 1 szt. | 21.11.2019 09:59:18 |
| Sławomir K. | 1 szt. | 19.09.2019 11:02:43 |
| Magiczny W. | 1 szt. | 09.08.2019 07:46:43 |