Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 118 szt.
Figurka Mosiężny Owczarek Szkocki

Figurka Mosiężny Owczarek Szkocki

Nasza cena:7,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Figurka Szkocki Owczarek W Mosiądzu

Zachęcamy do nabycia tej wyjątkowej, mosiężnej figurki, która jest wiernym odwzorowaniem owczarka szkockiego, jednej z najbardziej szlachetnych i lojalnych ras psów. To nie tylko znakomity sposób na okazanie swojej miłości do tych czworonożnych towarzyszy, ale również wyjątkowy element dekoracyjny, który doda elegancji każdemu wnętrzu.

Figurka została wykonana z metalu nieszlachetnego pokrytego mosiądzem, co gwarantuje jej trwałość i odporność na uszkodzenia. Mosiądz, jako materiał, jest znany ze swojej wytrzymałości i zdolności do zachowania pięknego wyglądu przez wiele lat, co czyni tę figurkę inwestycją na długie lata.

Szczegółowość i precyzja, z jaką została wykonana figurka, jest godna podziwu. Każdy detal, od charakterystycznej sylwetki rasy, przez wyraziste rysy twarzy, aż po delikatne szczegóły sierści, został oddany z niezwykłą starannością. To sprawia, że figurka nie tylko przyciąga wzrok, ale również stanowi hołd dla unikatowej urody i charakteru owczarka szkockiego.

Dodatkowo, mosiężny kolor tej figurki wprowadza ciepło i blask do każdego pomieszczenia, tworząc atmosferę elegancji i wyrafinowania. Może stanowić centralny punkt na kominku, biurku, czy w gabinecie, przyciągając uwagę i będąc tematem do rozmów.

Ta figurka to doskonały wybór dla miłośników psów, kolekcjonerów figurek, a także doskonały pomysł na prezent dla kogoś, kto ceni sobie piękno i jakość rzemieślniczych wyrobów. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym fanem owczarków szkockich, czy po prostu szukasz unikatowego i eleganckiego elementu dekoracyjnego, ta mosiężna figurka z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Jakie są owczarki?

Owczarki to rasa psów, która cieszy się ogromnym uznaniem i popularnością na całym świecie, głównie ze względu na ich wyjątkowe cechy charakteru i zdolności. Są to psy inteligentne, niezwykle oddane swojemu właścicielowi i wykazujące duże zdolności adaptacyjne. Owczarki znane są z ich pracy jako psy pasterskie, co świadczy o ich naturalnej skłonności do ochrony i zdolności do pracy w zespole. Są również wykorzystywane w różnych rodzajach służb, w tym w policji i wojsku, dzięki swojej wyjątkowej inteligencji, szybkości uczenia się i lojalności. Ponadto, owczarki są również wspaniałymi psami rodzinnymi, zapewniającymi wierność, ochronę i niekończącą się miłość dla swoich bliskich, przy czym wymagają regularnej aktywności fizycznej i umysłowej, aby pozostać szczęśliwe i zdrowe.

Zarówno miłośnicy psów, jak i wielbiciele sztuki rzemieślniczej, znajdą w niej coś wyjątkowego. Owczarek szkocki, przedstawiony w tej figurce, jest symbolem lojalności, odwagi i inteligencji. Dzięki precyzyjnemu wykonaniu, każdy szczegół tej rzeźby - od wyrazistego spojrzenia po subtelne linie futra - jest żywym odzwierciedleniem tej majestatycznej rasy.

Posiadanie tej figurki w swoim domu może być interpretowane jako znak głębokiego szacunku dla natury i zwierząt, a także jako wyróżnik dobrego smaku i zamiłowania do sztuki. Oto kilka symboli, które ta figurka może reprezentować:

 1. Trwałość i niezawodność: Mosiądz jako materiał jest metaforą trwałości, przypominając, że pewne wartości i piękno są ponadczasowe.
 2. Lojalność: Owczarek szkocki to symbol lojalności, a jego mosiężna reprezentacja w domu może przypominać o tej cennej cechy w relacjach międzyludzkich.
 3. Siła i stabilność: Solidność mosiądzu odzwierciedla siłę i stabilność, zarówno emocjonalną, jak i fizyczną.
 4. Elegancja i szlachetność: Mosiężna figurka to także symbol elegancji, podkreślający estetyczne aspekty naszego otoczenia.
 5. Historia i tradycja: Owczarek szkocki, będący częścią bogatej tradycji hodowli psów, łączy w sobie historię i kulturę.

Podsumowując, ta mała mosiężna figurka owczarka szkockiego jest nie tylko pięknym przedmiotem, ale również nośnikiem głębszych znaczeń i wartości. Dzięki niej możesz cieszyć się nie tylko trwałym elementem dekoracyjnym, ale również codziennym przypomnieniem o tych uniwersalnych wartościach, które są ważne w życiu każdego z nas.


Specyfikacja

Kod produktu:aj2700
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny galwanizowany
Kolor:stare złoto (mosiądz)
Długość:2,8 cm
Szerokość:1,0 cm
Wysokość:2,5 cm
Waga:14.1 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Precyzyjne wykonanie
 • Wyjątkowy design
 • Trwała konstrukcja
 • Kolor starego złota


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:7,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Marek K.1 szt.12.01.2024 09:56:04
Joanna S.1 szt.30.11.2023 21:38:46


Zobacz podobne produkty