Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 627 szt.
Figurka Mosiężna Springer Spaniel

Figurka Mosiężna Springer Spaniel

Nasza cena:7,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Figurka Psiego Uroku Springer Spaniel

Mała figurka przedstawiająca psa spaniela wykonana z mosiądzu. Stojąc dumnie na swoich czterech łapkach, nasza mała figurka to prawdziwa perełka dla miłośników tej uroczej rasy. Złocista mosiądz, z którego wykonano tę figurkę, nadaje jej elegancji i klasy.

Ta niezwykła, mała figurka spaniela, ukształtowana z wysokiej jakości mosiądzu, jest prawdziwym dziełem sztuki, które z pewnością przyciągnie uwagę każdego miłośnika psów, a zwłaszcza wielbicieli tej szlachetnej rasy. Stojący dumnie na swoich czterech łapkach, spaniel prezentuje się z ogromną elegancją i dostojnością. Złocisty blask mosiądzu, z którego została wykonana, nadaje jej nie tylko niepowtarzalnego uroku, ale także subtelnie podkreśla każdą linię i krzywiznę tej uroczej figurki.

Mistrzowskie odwzorowanie detali jest godne podziwu. Precyzyjne rzeźbienie sprawia, że każda falująca warstwa sierści, każdy miękki kontur uszu i charakterystyczne, wyraziste oczy spaniela są zaskakująco realistyczne. To, jak światło odbija się od mosiężnej powierzchni, tworzy grę cieni i refleksów, dodając figurce życia i dynamiki. Widać w niej ruch, prawie jakby za chwilę miała ożyć i zaczęła merdać swoim charakterystycznym, puszystym ogonem.

Co więcej, ta figurka stanowi nie tylko doskonały element dekoracyjny, ale także jest świadectwem rzemieślniczej precyzji i artystycznego talentu. Wybór mosiądzu jako materiału nie jest przypadkowy – jego trwałość i piękno z upływem czasu jedynie się pogłębiają. Złociste odcienie mosiądzu mogą z biegiem lat uzyskać subtelną patynę, co tylko dodaje figurce charakteru i historii.

Taka figurka to idealny prezent dla kogoś, kto ceni sobie wyrafinowanie i elegancję w małej formie, a także idealny dodatek do kolekcji dla każdego miłośnika psów. Jest również doskonałym sposobem na przyniesienie odrobiny ciepła i domowego charakteru do każdego wnętrza, od klasycznego po nowoczesne. Niezależnie od tego, gdzie znajdzie swoje miejsce, z pewnością będzie przyciągać spojrzenia i budzić ciepłe uczucia.

Jaki charakter ma spaniel?

Spaniele to psy o wyjątkowo przyjaznym i towarzyskim usposobieniu, co czyni je idealnymi towarzyszami dla rodzin i miłośników zwierząt. Są znane ze swojej energii, radości życia i chęci do zabawy, a także z niezachwianej lojalności i oddania wobec swoich właścicieli. Charakteryzują się dużą inteligencją i łatwością w nauce, co sprawia, że są chętne do współpracy i łatwe do tresury. Ich wrażliwość i empatia sprawiają, że są doskonałymi psami terapeutycznymi i towarzyszami dla dzieci. Spaniele z natury są także łagodne i cierpliwe, co czyni je doskonałymi członkami rodzinnych domów, wnosząc harmonię i radość do życia codziennego.


Specyfikacja

Kod produktu:aj2704
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny, mosiądz
Kolor:złoty
Długość:2,8 cm
Szerokość:0,5 cm
Wysokość:1,5 cm
Waga:4.6 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Uniwersalny Design
  • Uniwersalne Zastosowanie
  • Materiały Najwyższej Jakości


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:7,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Marek K.1 szt.12.01.2024 09:56:04
Joanna S.1 szt.30.11.2023 21:38:46


Zobacz podobne produkty