Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wykonana z metalu pokrytego kolorem starego srebra figurka przedstawiająca fokę.
Foki to drapieżne ssaki morskie z rodziny fokowatych, jedne z najbardziej rozprzestrzenionych przedstawicieli płetwonogich. Występuje w wodach klimatu umiarkowanego, subarktycznego i na wybrzeżach okołobiegunowych mórz. Osiągają nawet do 180 cm długości, o szerokiej maści ubarwienia. Słaby węch nadrabiają innymi walorami jak doskonały słuch i bardzo dobry wzrok.
W wymiarze symbolicznym foki przedstawiane są jako twórcze, śniące na jawie istoty. Utożsamiane są również z przemianami poprzez mitologię grecką gdzie nimfy by uniknąć kontaktu z natarczywymi zalotnikami przeobrażały się w foki.
| Kod produktu: | aj1451 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | stare srebro |
| Długość: | 3,8 cm |
| Szerokość: | 2,2 cm |
| Wysokość: | 2,3 cm |
| Waga: | 20.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Magiczny W. | 1 szt. | 09.08.2019 07:46:43 |
| Mabion S. | 1 szt. | 22.07.2019 11:42:38 |
| Zofia M. | 2 szt. | 10.06.2019 14:31:41 |
| BOŻENA P. | 1 szt. | 15.03.2019 23:04:57 |
| Zofia T. | 2 szt. | 15.07.2018 09:19:49 |
| Natalia P. | 1 szt. | 18.02.2018 22:13:58 |
| Magdalena C. | 1 szt. | 09.01.2018 09:34:59 |
| Mariusz F. | 1 szt. | 23.12.2017 22:16:24 |
| Oliwia R. | 1 szt. | 19.12.2017 19:54:43 |
| Agata B. | 1 szt. | 08.10.2017 13:49:11 |
| alicja p. | 1 szt. | 31.08.2017 12:02:50 |