Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Minimalnych rozmiarów figurka z żabką, wykonana z nieszlachetnego metalu z niezwykłym podkreśleniem detali. Pokryta jest mosiądzem dla uzyskania w barwy postarzonego złota.
Wedle różnych kultur i wierzeń żabom przypisuje się szereg znaczeń. W kulturze orientu uosabia się ją z płodnością oraz szczęściem i bogactwem. Europejskie społeczeństwa traktowały ją jako strażniczkę domostw oraz fortun i pieniędzy. Wiele osób umieszcza podobizny tych małych zwierząt w rejonie pieniędzy tj. w portfelu, w skarbonce przy kasie w sklepie licząc na pomnożenie swoich przychodów.
| Kod produktu: | aj1446 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | stare złoto (mosiądz) |
| Długość: | 2,0 cm |
| Szerokość: | 1,7 cm |
| Wysokość: | 0,8 cm |
| Waga: | 3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Edward F. | 7 szt. | 06.05.2026 11:18:53 |
| Wojciech G. | 5 szt. | 19.03.2026 12:32:21 |
| Wojciech G. | 1 szt. | 02.03.2026 14:10:23 |
| Anna P. | 1 szt. | 09.09.2025 19:34:49 |
| malgorzata w. | 1 szt. | 30.08.2025 10:25:38 |
| Marta S. | 1 szt. | 29.08.2025 12:12:29 |
| Roman K. | 1 szt. | 25.08.2025 18:46:19 |
| Roman K. | 1 szt. | 25.08.2025 18:43:26 |
| Joanna B. | 1 szt. | 21.08.2025 10:30:20 |
| Krystyna O. | 1 szt. | 11.01.2025 13:27:17 |
| Henryk Z. | 1 szt. | 03.01.2025 16:27:38 |
| Lucyna B. | 1 szt. | 12.04.2024 20:40:26 |
| Tomasz O. | 2 szt. | 30.01.2024 23:15:00 |
| Emilia S. | 2 szt. | 20.12.2023 22:50:40 |
| Zenon K. | 2 szt. | 09.09.2023 17:35:25 |
| Łukasz R. | 2 szt. | 08.08.2023 01:17:49 |