Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 393 631 szt.
Figurka Miniaturka Spaniela

Figurka Miniaturka Spaniela

Nasza cena:7,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Figurka Spaniel Amerykański W Miniaturze

Ta wyjątkowa mosiężna figurka przedstawia spaniela amerykańskiego, stając się idealnym elementem dekoracyjnym dla każdego wielbiciela tej rasy. Wysoka jakość wykonania z metalu pokrytego patynowanym mosiądzem gwarantuje trwałość i odporność na uszkodzenia, co sprawia, że będzie to cenny przedmiot w Twojej kolekcji przez wiele lat.

Figurka oddaje z wielką precyzją charakterystyczne cechy spaniela amerykańskiego, takie jak miękkie, falujące uszy, inteligentny i przyjazny wyraz twarzy, oraz elegancką, muskularną sylwetkę. Każdy detal, od błyszczącej sierści po wyraźnie zaznaczone oczy, został starannie opracowany, by jak najwierniej oddać urok tej rasy.

Dodatkowo, figurka została zaprojektowana w taki sposób, aby odwzorowywać naturalną postawę i ruchy spaniela, co dodaje jej realizmu i dynamiki. Może stanowić piękny akcent na półce z książkami, biurku czy w witrynie, będąc subtelnym, ale wyrafinowanym dodatkiem do każdego wnętrza.

Każda figurka jest unikatowa, co czyni ją nie tylko doskonałym prezentem dla miłośnika psów, ale także wartościowym elementem dla kolekcjonerów. To więcej niż tylko przedmiot - to hołd dla piękna i elegancji spaniela amerykańskiego.

Symbol elegancji i lojalności, mała mosiężna figurka spaniela amerykańskiego to nie tylko dekoracja, ale również odzwierciedlenie głębokiej więzi między człowiekiem a tym wyjątkowym psem. Wykonana z trwałego metalu pokrytego mosiądzem , ta figurka jest nie tylko odporna na uszkodzenia, ale także zachowuje swój blask przez wiele lat. Dla miłośników rasy spaniela amerykańskiego, jest ona doskonałym towarzyszem, przypominającym o niezachwianej lojalności i przyjaźni, jaką oferuje ten wspaniały pies.

Pies Spaniel - cechy charakterystyczne

 • Wierność: Spaniele amerykańskie są znane ze swojej lojalności wobec właścicieli. Ta figurka symbolizuje tę cechę, będąc nieustającym przypomnieniem o wierności i przywiązaniu.
 • Niezawodność: Mosiądz jako materiał jest trwały i niezawodny, co odzwierciedla niezachwiane zaufanie, jakie spaniel amerykański oferuje swojemu właścicielowi.
 • Elegancja: Precyzyjne detale figurki, takie jak gładka sierść i urocze uszy, podkreślają naturalną elegancję rasy.
 • Przyjazny charakter: Wyraz twarzy figurki oddaje radosny i przyjacielski temperament spaniela amerykańskiego.

Ta unikatowa figurka jest doskonałym prezentem dla każdego, kto ceni sobie urok i charakter spanieli amerykańskich. Może być również wyjątkowym elementem kolekcji dla miłośników psów i zwierzęcych figur.

Jakość mosiądzu zapewnia, że ta figurka będzie cieszyć oko przez wiele lat. Mosiądz jest odporny na korozję i zarysowania, co sprawia, że figurka ta zachowa swój początkowy wygląd, nawet po długim czasie.

Wniesienie tej figurki spaniela amerykańskiego do swojego domu to nie tylko dekoracja, ale również hołd dla jednej z najbardziej cenionych ras psów, znanych z ich towarzyskiego charakteru, lojalności i piękna.


Specyfikacja

Kod produktu:aj2701
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny galwanizowany
Kolor:stare złoto (mosiądz)
Długość:2,5 cm
Szerokość:1,0 cm
Wysokość:2,0 cm
Waga:8.1 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Elegancja i styl
 • Trwała konstrukcja
 • Precyzyjne wykonanie


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:7,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Marek K.1 szt.12.01.2024 09:56:04
Joanna S.1 szt.30.11.2023 21:38:46


Zobacz podobne produkty