Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Urocza figurka małej portfelowej żabki, wykonana z metalu pokrytego oksydowanym mosiądzem. Wzór jest płaski o doskonale nadaje się do portfela.
Żaby (Rana) są płazami o długich, skocznych nogach z dobrze rozwiniętymi błonami pływnymi, posiadają stosunkowo gładką, wilgotną skórę i dobrze rozwinięte błony bębenkowe. Ich długości dochodzą do 30 cm. Zdobycz chwytają wyrzucanym językiem. Żaby to urocze, małe zwierzęta, które występują w wielu różnych gatunkach na całym świecie. Żaba obok ropuchy to największy płaz bezogonowy żyjący w Polsce. Od dawna przyjęło się że jak żaba to tylko zielona. Właśnie taka żabę znajdziemy w bajkach telewizyjnych czy książeczkach dla dzieci. Żaba wodna (Pelophylax esculentus) doskonale wpisuje się w ten wizerunek. Cechą która odróżnia żaby bajkowe od tych prawdziwych są występujące na grzbiecie brązowoczarne plamki oraz paski.
| Kod produktu: | aj2520 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | złoty |
| Długość zawieszki: | 3,8 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,5 cm |
| Waga: | 4.7 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| JAREX R. | 4 szt. | 06.01.2026 18:57:05 |
| Bogdan R. | 1 szt. | 07.04.2025 11:02:02 |
| EDYTA S. | 2 szt. | 12.03.2025 13:56:29 |
| Marcin K. | 1 szt. | 18.12.2024 15:20:53 |
| Renata S. | 1 szt. | 21.04.2024 20:47:04 |
| Diana N. | 1 szt. | 20.12.2023 20:29:34 |
| Krzysztof S. | 8 szt. | 18.12.2023 21:07:51 |
| Anna P. | 1 szt. | 04.10.2023 05:58:17 |
| Agnieszka G. | 1 szt. | 05.03.2023 23:13:53 |
| iwona g. | 1 szt. | 19.02.2023 15:57:04 |
| Mateusz P. | 1 szt. | 12.02.2023 04:08:03 |
| Dorota G. | 7 szt. | 05.02.2023 19:47:16 |
| monika m. | 20 szt. | 03.02.2023 10:49:26 |
| Aleksandra P. | 3 szt. | 30.01.2023 09:57:40 |
| Małgorzata S. | 1 szt. | 23.01.2023 14:28:16 |
| Joanna S. | 1 szt. | 20.11.2022 16:06:03 |