Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Duże spinki typu - "kliki" do włosów, metalowe zaokrąglone na końcach w kolorze czarnym. W opakowaniu znajdują się dwie sztuki.
Klasyczne duże spinki do włosów. Giętkie, trwałe i nie odkształcają się. Doskonale trzymają niesforne kosmyki włosów wymykające się wszelkiej kontroli. Ich duży rozmiar sprawia iż żaden włos się nie wymknie. Natomiast dyskretny czarny kolor świetnie będzie komponować się z każdym kolorem włosów. Idealne do każdej długości włosów. Nadają się do upinania różnorodnych fryzur. Nieodzowny produkt w damskiej kosmetyczce.
| Kod produktu: | cj2670 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | metal nieszlachetny, czarna emalia |
| Kolor: | czarny |
| Długość: | 7,0 cm |
| Szerokość: | 2,0 cm |
| Typ zapięcia: | sprężynujące |
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Waga: | 4.5 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Artur G. | 25 szt. | 19.02.2026 12:52:57 |
| WERONIKA B. | 5 szt. | 15.12.2025 13:15:02 |
| Joanna S. | 1 szt. | 07.12.2025 17:45:11 |
| Anna M. | 4 szt. | 20.11.2025 06:44:58 |
| Beata W. | 4 szt. | 05.11.2025 12:50:47 |
| Aleksandra P. | 1 szt. | 09.08.2025 17:42:17 |
| Barbara J. | 1 szt. | 01.04.2025 12:14:06 |
| Anna W. | 12 szt. | 26.03.2025 05:38:24 |
| Agnieszka E. | 4 szt. | 14.03.2025 04:38:30 |
| Hanna M. | 5 szt. | 08.03.2025 16:30:03 |
| Anna B. | 5 szt. | 11.02.2025 12:41:08 |
| Anna S. | 10 szt. | 28.01.2025 09:12:27 |
| Patrycja K. | 1 szt. | 24.01.2025 20:27:17 |
| Wiktoria B. | 1 szt. | 14.12.2024 10:38:27 |
| Marzena D. | 5 szt. | 07.12.2024 09:05:09 |
| ASCLEPIOS S. | 3 szt. | 15.09.2024 09:39:03 |