Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Komplet 10 złotych metalowych wsuwek do włosów. Lekko falisty kształt pozwala lepiej przytrzymać włos.
Wsuwki - nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć ich zastosowania. Na pewno każda kobieta w domu posiada wsuwki i chociaż raz w życiu z nich korzystała, a więc wie, że upięcie koka czy innej fantazyjnej fryzury bez nich jest prawie niewykonalne. W dużym stopniu rodzaj wsuwek jaki wybierzemy będzie miał wpływ na trwałość naszej fryzury. Wsuwki zakończone są najczęściej maleńkimi kuleczkami (zapobiegają wbijaniu w głowę). Nie wszystkie są też płaskie – równie często spotkacie się z wsuwkami karbowanymi są niezwykle pomocne przy mocowaniu poszczególnych pasm w luźnych kokach i upięciach. Sam kolor dodaje fryzurze fantazji i doskonale sprawdzi się przy włosach blond. W naszym sklepie znajdziecie szeroką gamę kolorystyczną zapraszamy do przeglądania.
| Kod produktu: | cj2003 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | metal nieszlachetny emaliowany |
| Kolor: | złoty |
| Długość: | 5,7 cm |
| Szerokość: | 0,1 cm |
| W opakowaniu: | 10 szt |
| Waga: | 11.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Ilona P. | 1 szt. | 15.04.2026 18:54:21 |
| Joanna K. | 5 szt. | 01.04.2026 19:22:11 |
| Mariola K. | 5 szt. | 21.02.2026 11:41:44 |
| Mariola L. | 10 szt. | 26.01.2026 21:33:01 |
| Magdalena D. | 1 szt. | 02.12.2025 11:03:40 |
| Rafał S. | 2 szt. | 21.11.2025 18:50:56 |
| Joanna K. | 4 szt. | 11.11.2025 15:24:41 |
| Joanna K. | 5 szt. | 26.10.2025 12:18:28 |
| Magdalena Z. | 1 szt. | 27.09.2025 14:04:29 |
| Joanna K. | 2 szt. | 25.08.2025 07:37:59 |
| Klaudia N. | 1 szt. | 11.08.2025 18:37:21 |
| Ola L. | 1 szt. | 05.08.2025 21:58:26 |
| Aneta C. | 2 szt. | 29.07.2025 19:14:49 |
| Maria P. | 2 szt. | 15.06.2025 16:25:04 |
| Dorota K. | 4 szt. | 15.06.2025 13:25:31 |
| Barbara O. | 1 szt. | 10.06.2025 13:38:34 |