Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Uniwersalne klasyczne wsuwki do włosów, metalowe w kolorze brązowym i lekko falistym kształcie. Bardzo dobrze przytrzymują włosy, idealne do upinania wszelkiego rodzaju koków.
Wsuwki do włosów podobnie jak wszelkiego rodzaju opaski czy gumki do włosów są nieodzownym elementem wszystkich właścicielek długich włosów. Jednak nie tylko długich bo przecież i krótkie włosy można również ładnie ułożyć wykorzystując klasyczne spinacze. A zatem są one niezbędne każdej z nas niezależnie od długości włosów. W naszym sklepie znajdziesz szeroki wachlarz kolorystyczny spinek. Zapraszamy do przeglądania.
| Kod produktu: | cj1988 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny emaliowany |
| Kolor: | brązowy |
| Długość: | 5,7 cm |
| Szerokość: | 0,1 cm |
| W opakowaniu: | 10 szt |
| Waga: | 11.4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Edyta K. | 1 szt. | 28.03.2026 23:13:26 |
| Katarzyna B. | 1 szt. | 24.02.2026 08:47:15 |
| Daria N. | 1 szt. | 17.10.2025 12:49:52 |
| Wiktoria M. | 2 szt. | 20.08.2025 12:29:21 |
| Ola L. | 3 szt. | 05.08.2025 21:58:26 |
| Pola P. | 4 szt. | 30.07.2025 20:17:18 |
| Małgorzata F. | 2 szt. | 02.04.2025 20:08:27 |
| Małgorzata F. | 1 szt. | 24.03.2025 00:13:11 |
| Magdalena Ś. | 1 szt. | 07.01.2025 02:18:57 |
| Katarzyna F. | 1 szt. | 28.08.2024 13:59:48 |
| Emilia A. | 2 szt. | 01.07.2024 22:44:10 |
| Beata G. | 4 szt. | 21.06.2024 09:09:48 |
| Roma D. | 6 szt. | 17.07.2023 19:11:45 |
| Marzena W. | 1 szt. | 04.03.2023 18:37:11 |
| Karolina S. | 1 szt. | 19.02.2023 21:35:11 |
| Karolina S. | 1 szt. | 19.02.2023 21:35:11 |