Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Małe, delikatne, kolczyki o nieregularnym kształcie. Wykonane są ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Zapinane na mocną zatyczkę.
Klasyczne kolczyki w kolorze złotym w skromnej i delikatnej postaci wkrętów pasują do każdej stylizacji. Są niezwykle eleganckie, a przy tym zachowując swoją stylowość i skromność. Lekkie i wygodne. Pomysł, dedykowany wszystkim współczesnym kobietom, szukających prostych, ale efektownych rozwiązań. Kolczyki celebrytki pozwalają poczuć się jak gwiazda, a przy tym pozostać sobą.
| Kod produktu: | cj2609 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Kolor: | złoty |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 0,4 cm |
| Typ zapięcia: | sztyft ok. 1,0 cm |
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Waga: | 1.2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Barbara W. | 2 szt. | 12.08.2023 13:14:01 |