Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Urocze dziewczęce kolczyki złote skrzydła anioła, wykonane ze stali szlachetnej, zamocowane na sztyftach z zatyczką.
BiżuteriaSkrzydła Anioła we współczesnej modzie to symbol niewinności i anielskiej cierpliwości.Kolczyki celebrytki stały się w ostatnim czasie bardzo popularne podbijają serca kobiet na całym świecie. Wyróżniają się przede wszystkim delikatnością i subtelnością. Skrzydła anioła kojarzą nam się z lekkością swobodą ducha dlatego będą doskonałe dla wszystkich marzycielek oraz dziewczyn kochających wolność i podróże.
| Kod produktu: | cj1958 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | stal szlachetna, kolor złoty |
| Kolor: | złoty |
| Szerokość: | 1,0 cm |
| Wysokość: | 0,5 cm |
| Typ zapięcia: | sztyft ok. 1,0 cm |
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Waga: | 0.9 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Emilia B. | 1 szt. | 11.06.2023 18:12:40 |
| Sandra S. | 1 szt. | 08.05.2023 13:31:39 |
| Martyna S. | 1 szt. | 03.04.2021 19:04:59 |
| Katarzyna N. | 1 szt. | 06.03.2021 20:59:15 |
| Wioleta W. | 1 szt. | 08.12.2020 12:28:34 |
| Beata D. | 1 szt. | 27.09.2020 10:35:06 |
| Anna W. | 1 szt. | 24.08.2020 16:23:51 |
| Joanna B. | 1 szt. | 01.08.2020 20:00:36 |
| Arleta P. | 1 szt. | 29.07.2020 20:20:00 |
| Justyna B. | 1 szt. | 11.04.2020 07:11:49 |
| Marek S. | 1 szt. | 03.04.2020 04:31:54 |
| Lila P. | 1 szt. | 28.03.2020 18:13:09 |
| Agnieszka E. | 1 szt. | 10.02.2020 22:41:59 |
| Klaudia P. | 1 szt. | 04.12.2019 09:01:20 |
| Magdalena L. | 1 szt. | 14.10.2019 10:48:17 |
| Małgorzata S. | 1 szt. | 14.07.2019 19:47:23 |