Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Kolczyki gwiazdki, delikatne i dziewczęce wkręty w kolorze srebrnym. Wykonane ze stali szlachetnej w kolorze srebrnym. Gładka, błyszcząca powierzchnia, zapinane na zatyczkę.
Kolczyki w postaci połączonych trzech gwiazdek od najmniejszej do największej. Gwiazda jest symbolem spełnienia marzeń, a jeśli połączymy trzy razem to gwarantowany sukces do sześcianu. Jednak gwiazda to również symbol boskości, światła anioła i nowych początków. Dlatego będzie doskonałym prezentem dla kogoś kto zaczyna nowy etap w swoim życiu.
Gwiazda jest symbolem boskiej idei, światła w ciemności, nieskończoność. To symbol szczęścia, powodzenia i sukcesu.
| Kod produktu: | cj1943 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | stal szlachetna, kolor srebrny |
| Kolor: | srebrny |
| Szerokość: | 1,0 cm |
| Wysokość: | 0,5 cm |
| Typ zapięcia: | sztyft ok. 1,0 cm |
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Waga: | 0.8 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Maja D. | 1 szt. | 19.05.2025 16:18:33 |
| Anna N. | 1 szt. | 17.11.2024 16:41:59 |
| Olga F. | 1 szt. | 07.11.2023 15:31:45 |
| Bartek P. | 1 szt. | 21.08.2023 02:02:35 |
| Bartek P. | 1 szt. | 21.08.2023 01:28:44 |
| Dorota J. | 1 szt. | 18.05.2022 18:24:55 |
| Przychodnia s. | 1 szt. | 17.02.2022 10:24:08 |
| Magda Z. | 1 szt. | 10.02.2022 12:12:58 |
| Justyna W. | 1 szt. | 24.10.2021 09:43:30 |
| Wioletta W. | 1 szt. | 05.04.2021 10:21:16 |
| Katarzyna P. | 1 szt. | 07.07.2020 09:36:15 |
| Zuzanna R. | 1 szt. | 01.06.2020 15:46:25 |
| Natalia K. | 1 szt. | 02.04.2020 23:32:42 |
| Joanna O. | 1 szt. | 27.02.2020 09:28:22 |
| Karolina P. | 1 szt. | 28.12.2019 19:53:08 |
| Monika K. | 1 szt. | 22.10.2019 10:07:14 |