Produkt nie jest już dostępny Wyprzedano
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek o charakterystycznym, celtyckim splocie. Wykonany ze stopu metali nieszlachetnych, w kolorze postarzałego złota. Wykończony prostym w obsłudze zapięciem.
Triquetra czy jej odmiana zaklęta w okręgu a więc Ringtriquetra to symbol zasady "cokolwiek zrobisz, wróci to do Ciebie z potrójną siłą". Motyw pierwotnie wykorzystywany w religii wikańskiej, dla chrześcijan obrazujący świętą trójcę. W kulturze Celtów oznaczała pojednanie z naturą.
Triquetra została znaleziona na kamieni runicznych w Europie Północnej i na początku germańskich monet. To zapewne miał pogańskie znaczenie religijne i nosi podobieństwo do Valknut, symbol związany z Odyna.
| Kod produktu: | aj1315 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | antyczny złoty (mosiądz) |
| Średnica: | 2,1 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 45 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,2 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 4 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Rafał Z. | 1 szt. | 24.01.2019 20:27:23 |
| Iwona W. | 1 szt. | 11.12.2018 16:07:28 |
| Jarek Z. | 1 szt. | 14.10.2018 19:33:39 |
| Martyna D. | 1 szt. | 07.10.2018 16:18:59 |
| Martyna D. | 1 szt. | 07.10.2018 15:57:30 |
| Witold K. | 1 szt. | 15.09.2018 22:03:02 |
| Kamil Z. | 1 szt. | 08.09.2018 15:13:39 |
| karina m. | 1 szt. | 25.08.2018 09:10:46 |
| Marcin T. | 1 szt. | 12.08.2018 18:48:49 |
| Adam M. | 1 szt. | 24.07.2018 10:42:58 |
| MARTA B. | 1 szt. | 10.07.2018 20:04:02 |
| Zbigniew W. | 1 szt. | 30.06.2018 13:17:44 |
| Wiktoria K. | 1 szt. | 14.05.2018 19:22:12 |
| Marta P. | 1 szt. | 14.05.2018 19:11:19 |
| GRZEGORZ G. | 1 szt. | 24.04.2018 11:59:58 |
| Jacek W. | 1 szt. | 22.04.2018 23:56:13 |