Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek w kształcie śmierci z kosą, wykonany z metalu nieszlachetnego w kolorze starego srebra, zawieszony na kauczukowej elastycznej lince z zapięciem.
Na taki wizerunek śmierci, często używa się nazwy Ponury Żniwiarz ( ang. Grim Reaper). Jest to postać ubrana w czarny, żałobny płaszcz z kapturem, kosa symbolizuje tu ostrze, którym przecinana jest nić życia. Porównanie Śmierci do Żniwiarza ma swoje korzenie w naturalnym cyklu życia przyrody. Rolnicy zbierali plony na jesieni i okres ten symbolizował śmierć roku. I tak jak rolnicy zbierali plony, tak Śmierć kosiła dusze na ich drodze do śmierci.
Wisiorek ten z całą pewnością docenią osoby które lubią rockowe, metalowe oraz mroczne klimaty i które na co dzień stronią od kolorowych dodatków.
| Kod produktu: | aj756 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny w kolorze starego srebra, linka kauczukowa |
| Długość: | 4,1 cm |
| Szerokość: | 2,8 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 45 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,1 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 8.18 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Bartłomiej W. | 1 szt. | 05.01.2024 02:15:56 |
| Marta B. | 1 szt. | 20.04.2023 00:25:59 |
| Paulina H. | 1 szt. | 18.10.2022 18:25:49 |
| Marcin G. | 1 szt. | 18.07.2022 08:21:26 |
| Janusz K. | 1 szt. | 18.04.2022 23:58:52 |
| Mateusz M. | 1 szt. | 15.02.2022 20:54:07 |
| michał j. | 1 szt. | 09.01.2021 03:26:56 |
| Igor S. | 1 szt. | 04.10.2020 22:27:39 |
| Piotr K. | 1 szt. | 09.08.2020 14:37:25 |
| Tomasz S. | 1 szt. | 18.03.2020 08:49:17 |
| Sebastian K. | 1 szt. | 15.03.2020 12:57:20 |
| Andrzej G. | 1 szt. | 12.02.2020 08:42:33 |
| Urszula P. | 1 szt. | 04.01.2020 16:42:32 |
| Piotr W. | 1 szt. | 17.09.2019 12:03:58 |
| Katarzyna S. | 1 szt. | 22.07.2019 15:55:19 |
| Paweł O. | 1 szt. | 25.06.2019 11:28:01 |