Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 707 szt.
Wisior Szczęśliwe Słonie

Wisior Szczęśliwe Słonie

Nasza cena:22,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 2

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

  • Produkt nowy
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Szybka wysyłka w 24h
  • Najniższa cena

Wisiorek Srebrny Szczęśliwe Słonie

Wyjątkowy i oryginalny wisiorek, który uosabia więź i ciepło rodzinne – subtelnie uchwyconą grupę słoni w klasycznym, srebrnym odcieniu. Każdy szczegół tego wisiorka został precyzyjnie wypracowany z wysokogatunkowego stopu metali nieszlachetnych, zapewniając trwałość i lśniący wygląd. Kompletowany z harmonizującym długim łańcuszkiem i praktycznym zapięciem, wisiorek stanowi doskonały dodatek do każdej stylizacji. To idealny prezent, którym możesz wyrazić troskę i miłość do bliskiej osoby, lub wyjątkowy element własnej kolekcji biżuterii.

Symbole siły i opiekuńczości

Słonie od zawsze fascynowały ludzi swoją majestatyczną siłą i niezachwianą władzą, będąc jednocześnie uosobieniem spokojnej postawy i opiekuńczego ducha. Ich imponujące rozmiary w połączeniu z delikatnym zachowaniem są żywym przykładem tego, jak siła fizyczna może iść w parze z łagodnością charakteru. Te olbrzymie stworzenia, mimo swojej mocy i wytrzymałości, kierują się intuicją i mądrością, które są dla nich równie ważne jak ich fizyczne atrybuty.

Mądrość przewodząca stadem

W świecie słoni decyzje nie są podejmowane pochopnie – to zbiór doświadczeń i przekazywanej przez pokolenia mądrości kształtuje ich wybory. Wyjątkowa pamięć słoni pozwala im na zapamiętywanie miejsc, zdarzeń i tras swoich wędrówek. Są jak żywe archiwa, które przechowują wiedzę o skupiskach traw, zbiornikach wodnych i najbezpieczniejszych szlakach. To symboliczne znaczenie pamięci słonia często przekłada się na naszą ludzką kulturę, inspirując do szacunku dla tradycji i doświadczeń minionych pokoleń.

Szczęście w symbolice słonia

Popularne przesądy i wierzenia kulturowe często odnoszą się do słoni z podniesioną trąbą jako do symbolu szczęścia i pomyślności. Biżuteria przedstawiająca tego rodzaju motyw staje się nie tylko ozdobą, ale i talizmanem przyciągającym dobre wibracje i powodzenie. Kiedy zatem mowa o wisiorku, na którym wygrawerowano cztery słonie, mamy do czynienia z czterokrotnym wzmocnieniem tej pozytywnej energii. To nic innego jak kwintesencja nadziei na szczęście przekładająca się na piękno noszonej biżuterii.

Wisiorek pełen znaczeń

Nasz wisiorek z rodziną słoni nie tylko przyciąga wzrok swoją elegancją, ale i niesie ze sobą głębokie znaczenie. Każdy z tych czterech słoni, wykonanych z najwyższej jakości stopu metali, jest symbolem siły, mądrości i pamięci, które pragniemy przekazać osobie noszącej naszą biżuterię. Doskonale dopracowany, z długim łańcuszkiem i solidnym zapięciem, ten wisiorek to obiekt, który zachwyca zarówno wizualnie, jak i symbolicznie. Jest to prezent, który mówi więcej niż tysiąc słów, a jego wartość jest równie duża dla ducha, co dla ciała.


Specyfikacja

Kod produktu:ar2402
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny w kolorze srebra
Długość zawieszki:6,5 cm
Szerokość zawieszki:1,6 cm
Typ łańcuszka:ankier 0,2 cm; kolor stare srebro
Typ zapięcia:karabińczyk
Waga:19.6 g

Najważniejsze cechy

  • Produkt nowy i zapakowany
  • Błyszcząca powierzchnia stylizowana na stare srebro
  • Długi łańcuszek w komplecie
  • Ponadczasowa symbolika


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:22,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


LUCYNA Ł.1 szt.21.03.2023 19:19:17
Kalina S.1 szt.08.02.2022 14:43:34


Zobacz podobne produkty