Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Męski wisiorek z regularnym wzorem w stylu tribalowym. Wykonany z metalu o srebrnej powierzchni. Zawieszony na elastycznym rzemyku koloru czarnego.
Tribal to słowo anglojęzyczne, nazwa pochodzi od słowa plemię. Stylistyka narodziła się z obserwacji przyrody. Znaki te wyobrażają siły natury, takie jak wiatr, wodę, ogień, ziemię. Symbole te utożsamiane są z harmonią, symetrią, linearnym ładem wynikającym z obserwacji natury. W tym przypadku mamy do czynienia z symbolem słonecznym.
Słońce jest symbolem energii życiowej, wiedzy, samoświadomości, woli, mocy twórczej. Amulet idealny dla artystów i urodzonych przywódców.
| Kod produktu: | aj454 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny koloru starego srebra |
| Długość: | 4 cm |
| Szerokość: | 4 cm |
| Średnica: | 4 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 45 cm |
| Typ rzemyka: | czarny, kauczukowy |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 9.34 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna W. | 1 szt. | 21.11.2023 18:39:14 |
| LUCYNA Ł. | 1 szt. | 21.03.2023 19:19:17 |
| Sylwia R. | 1 szt. | 07.02.2022 03:39:13 |
| Małgorzata i. | 1 szt. | 03.02.2022 18:58:07 |
| Krzysztof S. | 1 szt. | 15.12.2020 15:12:44 |
| Paweł K. | 1 szt. | 28.07.2020 09:09:53 |
| Małgorzata J. | 1 szt. | 31.05.2020 18:49:37 |
| Piotr S. | 1 szt. | 20.05.2020 15:04:19 |
| Monika D. | 1 szt. | 26.02.2020 00:32:56 |
| Krystyna B. | 10 szt. | 30.01.2018 14:43:56 |
| Renata S. | 1 szt. | 18.01.2018 10:34:08 |
| Marta K. | 1 szt. | 19.10.2017 17:03:40 |
| Łukasz G. | 1 szt. | 16.08.2017 22:44:16 |
| Anna W. | 1 szt. | 26.06.2017 19:58:55 |
| Daniel J. | 1 szt. | 01.05.2017 17:33:22 |
| Agnieszka T. | 1 szt. | 29.04.2017 18:19:31 |