Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Szykowny wisiorek z sową, wykonany z metali nieszlachetnych w kolorze starego srebra, wypełniony czarną masą jubilerską.
Obecnie sowa jest odbierana dwuznacznie, mówi się o nie dobrze i źle. Kojarzą się bowiem z nocą, strachem czy śmiercią, jednocześnie jednak z samotnością i wiedzą. Od Ciebie zależy jaką symbolikę przypiszesz swojemu naszyjnikowi.
Współcześnie, wizerunek sowy funkcjonuje w społeczeństwie przede wszystkim jako symbol mądrości i atrybut bogini Ateny. Atena używała ich jako posłańców. Stąd wywodzi się łacińska nazwa tych ptaków: Athene.
| Kod produktu: | aj1329 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny, masa jubilerska |
| Kolor: | antyczny srebrny, czarny perłowy |
| Długość zawieszki: | 7,1 cm |
| Szerokość zawieszki: | 4,6 cm |
| Całkowita długość łańcuszka: | 72 cm |
| Typ łańcuszka: | ankier |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 16.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Barbara D. | 1 szt. | 18.11.2024 20:02:32 |
| Beata I. | 1 szt. | 28.11.2023 22:34:43 |
| Joanna W. | 1 szt. | 25.11.2023 16:10:22 |
| LUCYNA Ł. | 1 szt. | 21.03.2023 19:19:17 |
| Gabriela N. | 1 szt. | 03.03.2023 18:24:25 |
| Barbara G. | 1 szt. | 08.02.2022 15:31:01 |
| Magdalena R. | 1 szt. | 07.01.2022 23:19:15 |
| Dagmara P. | 1 szt. | 24.06.2021 17:52:46 |
| Amber- K. | 1 szt. | 14.04.2021 13:29:22 |
| Katarzyna B. | 1 szt. | 10.02.2021 23:52:16 |
| Ula K. | 1 szt. | 14.09.2019 19:05:12 |
| Ula T. | 1 szt. | 22.06.2019 22:06:49 |
| Mateusz W. | 1 szt. | 14.04.2019 13:25:08 |
| Anna M. | 1 szt. | 24.03.2019 21:14:14 |
| BEATA M. | 1 szt. | 06.02.2019 09:21:41 |
| karolina k. | 1 szt. | 20.01.2019 09:06:58 |