Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 389 670 szt.
Przypinka Spadochronowa

Przypinka Spadochronowa

Nasza cena:12,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 7

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Przypinka Odznaka Skoczka Spadochronowego Pins

Przedstawiamy wyjątkowy znaczek spadochronowy pins, który jest nie tylko symbolem odwagi i przygody, ale także eleganckim dodatkiem do każdej stylizacji. Wykonany z najwyższej jakości metalu w kolorze srebrnym, doskonale odzwierciedla połączenie estetyki z funkcjonalnością. Jego antyczna powierzchnia przyciąga wzrok, dodając subtelnej elegancji i klasy.

Zapięcie na motylek zapewnia łatwość użytkowania i solidne mocowanie do ubrania, bez obawy o zgubienie czy uszkodzenie tkaniny. Wyprofilowany gwoździk zwiększa stabilność i bezpieczeństwo noszenia na różnych materiałach, od casualowych koszul flanelowych po eleganckie marynarki.

Odznaka skoczka to symbol wolności, odwagi i pasji do życia pełnego przygód. Idealny dla pasjonatów skoków spadochronowych, miłośników adrenaliny oraz tych, którzy cenią sobie oryginalność i chcą wyrazić swoją unikalną tożsamość.

Niech ten znaczek będzie Twoim osobistym talizmanem, przypominającym o nieograniczonych możliwościach, które niesie życie. Doskonały jako prezent dla bliskiej osoby lub jako wyraz własnego stylu i charakteru.

Spadochroniarz

Spadochroniarstwo, odważna i pełna adrenaliny dziedzina aktywności ludzkiej, fascynuje i przyciąga ludzi poszukujących wyjątkowych doświadczeń, wolności i przekraczania własnych granic. Spadochroniarz, z definicji, to osoba, która wykonuje skoki spadochronowe, zarówno w celach rekreacyjnych, sportowych, jak i profesjonalnych. Za każdym razem, kiedy spadochroniarz skacze z samolotu, balonu, czy innego pojazdu powietrznego, doświadcza unikatowego połączenia emocji, od ekscytacji i euforii po głęboki spokój i skupienie.

 • Historia i ewolucja Historia spadochroniarstwa jest równie barwna, co sama dyscyplina. Pierwsze teoretyczne projekty spadochronów pochodzą jeszcze od Leonarda da Vinci, lecz dopiero XVIII i XIX wiek przyniosły praktyczne próby i realizacje. Spadochroniarstwo, początkowo rozwijające się głównie w celach wojskowych, z czasem zyskało popularność również jako forma rekreacji i sportu. Pierwsze skoki dla zabawy i rywalizacji sportowej odmieniły postrzeganie spadochroniarstwa, przekształcając je w dziedzinę dostępną dla szerokiego grona entuzjastów.
 • Technika i bezpieczeństwo Spadochroniarz musi posiadać nie tylko odwagę i determinację, ale również szeroką wiedzę i umiejętności. Technika skoku, obsługa spadochronu, procedury bezpieczeństwa – to fundamenty, bez których bezpieczne uprawianie tego sportu nie byłoby możliwe. Szkolenie początkowe, ciągłe doskonalenie techniki, znajomość różnych typów spadochronów oraz zdolność szybkiego reagowania w sytuacjach awaryjnych to klucz do sukcesu każdego spadochroniarza.
 • Psychologiczne aspekty skoków Spadochroniarstwo to nie tylko wyzwanie fizyczne, ale również mentalne. Każdy skok to próba własnych sił, zarówno w sensie fizycznym, jak i psychicznym. Skok spadochronowy wymaga od skoczka pokonania strachu, zarządzania stresem i emocjami, a także utrzymania skupienia i jasności umysłu w ekstremalnych warunkach. Dla wielu spadochroniarzy, moment wyjścia z samolotu i pierwsze sekundy swobodnego spadania to czas absolutnej wolności, oczyszczenia i niepowtarzalnego doświadczenia bliskości z własną esencją.
 • Społeczność spadochroniarzy Wokół spadochroniarstwa wyrosła unikalna społeczność, złożona z ludzi, których łączy miłość do nieba, lotu i adrenalinowych wyzwań. Spadochroniarze dzielą się doświadczeniami, wiedzą, wspierają się nawzajem i razem świętują swoje sukcesy. To właśnie w tej społeczności wielu znajduje przyjaciół na całe życie i poczucie przynależności do grupy, która rozumie ich pasje i pragnienia.
 • Spadochroniarstwo jako styl życia Dla wielu spadochroniarstwo staje się nie tylko hobby, ale prawdziwym stylem życia. Cykliczne treningi, weekendy spędzone na lotniskach, ciągłe poszukiwanie nowych wyzwań i przeżyć – to wszystko składa się na codzienność spadochroniarza. Ten styl życia wymaga poświęceń, ale dla tych, którzy naprawdę pokochali spadochroniarstwo, każda taka ofiara jest warta możliwości przeżywania niezapomnianych chwil w powietrzu.
 • Przyszłość spadochroniarstwa Technologiczny rozwój sprzętu spadochronowego, rosnąca popularność sportów ekstremalnych i łatwiejszy dostęp do szkoleń sprawiają, że przyszłość spadochroniarstwa rysuje się w jasnych barwach. Nowe technologie, takie jak skafandry wingsuit czy ewolucja spadochronów szybkich, otwierają przed spadochroniarzami jeszcze więcej możliwości eksploracji przestworzy i przekraczania granic ludzkich doświadczeń.
 • Każdy spadochroniarz, niezależnie od swojego doświadczenia, wie, że niebo to nie tylko przestrzeń do eksploracji, ale przede wszystkim miejsce, w którym można odnaleźć siebie, swoje granice i możliwości. To pasja, która uczy pokory wobec natury, determinacji w dążeniu do celu i radości z każdej chwili spędzonej w powietrzu.


Specyfikacja

Kod produktu:aj2736
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny
Kolor:srebrny
Długość:3,0 cm
Szerokość:2,0 cm
Typ zapięcia:gwoździk i motylek
Waga:2.7 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Precyzyjne wykonanie
 • Symbol spadochroniarstwa
 • Solidne zapięcie na gwoździk


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:12,89 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Robert G.7 szt.02.04.2024 15:35:22
Adam N.2 szt.05.03.2024 10:13:17