Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 378 460 szt.
Przypinka Odznaka Wojska Lądowe

Przypinka Odznaka Wojska Lądowe

Nasza cena:10,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 4

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Znaczek Pins Symbol Sił Zbrojnych - Wojsk Lądowych

Znaczek nasz to nie tylko dekoracja, to symbol narodowy przeniknięty głębokim znaczeniem i szacunkiem dla przeszłości oraz tych, którzy służą Polsce dzisiaj. Orzeł jest tu zaprezentowany w inny sposób niż na Godle Polski, również w pełnej okazałości, łącząc nas z bogatą historią i tradycją kraju. Jego obecność na tym znaczku to hołd dla niezłomności i odwagi żołnierzy Wojsk Lądowych, dzięki którym możemy cieszyć się wolnością.

Wykonany z niezwykłą starannością, ten znaczek jest obrazem rzemiosła i jakości. Zastosowany w jego produkcji trwały materiał zapewnia, że będzie on służył przez długie lata, bez względu na to, jak często będzie noszony. Możesz go przypiąć do dowolnego elementu garderoby czy akcesoriów - od czapki po plecak - sprawiając, że będzie on widocznym znakiem Twojego wsparcia dla Sił Zbrojnych oraz wyrazem narodowej dumy.

Złoty kolor znaczka nie jest przypadkowy - to barwa o wielowiekowej symbolice, reprezentująca wartości takie jak siła, dostojność i zwycięstwo. Dodaje on elegancji i podnosi estetykę znaczka, sprawiając, że jest on nie tylko symbolem, ale i eleganckim dodatkiem, który przyciąga uwagę i staje się tematem rozmów. Zarówno na uroczystościach państwowych, jak i w codziennym życiu, ten znaczek jest wyrazem osobistej deklaracji szacunku i pamięci o tych, którzy oddali najwięcej dla naszego kraju.

Polskie Wojska Lądowe - symbol odwagi i tradycji

Orzeł Biały – godło Polski, od wieków jest symbolem suwerenności, odwagi i siły narodu. Ten wyjątkowy znaczek, przedstawiający właśnie orła, jest noszony z dumą przez Polaków na całym świecie. To nie tylko element biżuterii czy dodatek do ubioru, to emblemat narodowy, który niesie ze sobą ciężar historii i honor tych, którzy stoją na straży ojczyzny.

Wysoka Jakość Wykonania: Tworząc ten znaczek, kładziono wielki nacisk na detal i trwałość. Złoty kolor nie tylko dodaje elegancji, ale również jest odporny na czynniki zewnętrzne, co pozwala znaczku zachować swój blask przez lata.

Wszechstronność i Funkcjonalność: Możliwość przypięcia znaczka do różnorodnych przedmiotów, jak czapki, torebki czy plecaki, czyni go wyjątkowo funkcjonalnym. Jest to również piękny sposób na wyrażenie osobistego przywiązania do wartości, które symbolizuje.

 1. Symbol szacunku dla historii narodu.
 2. Wyraz wdzięczności dla żołnierzy broniących kraju.
 3. Przedmiot dumy narodowej, który może być noszony przez każdego Polaka.

W dzisiejszych czasach, kiedy symbolika narodowa często traci na znaczeniu, ten znaczek staje się przypomnieniem o tym, co naprawdę ważne – o tożsamości, historii i przyszłości narodu. To sposób na zachowanie pamięci o przeszłości, ale również na inspirowanie młodych pokoleń do dbania o swoje dziedzictwo i tożsamość kulturową.

 • Tradycja: Orzeł jako symbol państwa polskiego ma wielowiekową tradycję.
 • Jakość: Staranna produkcja zapewnia długowieczność znaczka.
 • Uniwersalność: Może być noszony przez wszystkich, niezależnie od wieku czy płci.

Specyfikacja

Kod produktu:aj2698
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny
Kolor:złoty
Długość zawieszki:2,0 cm
Szerokość zawieszki:1,5 cm
Typ zapięcia:gwoździk i motylek
Waga:4.5 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Symbol narodowy
 • Staranne wykonanie
 • Motyw patriotyczny
 • Mocne zapięce


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:10,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Krzysztof K.1 szt.28.11.2023 12:55:45
Jan M.1 szt.05.11.2023 19:35:38
Krzysztof K.2 szt.31.10.2023 17:47:39
Krzysztof K.1 szt.31.10.2023 17:46:37