Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Różowa opaska do włosów w stylu pin up wykonana z satynowej tkaniny. Dobrze przylega do głowy, łatwo się dostosowuje do jej średnicy dzięki wszytej gumce. Doskonale przytrzymuje wszelkie umykające kosmyki włosów. Jest jednocześnie niezwykle estetycznym dodatkiem, jak i wyjątkowo funkcjonalnym. Zwłaszcza jest to widoczne u pań, które kochają sport. Taki dodatek nie tylko okaże się praktyczny podczas intensywnego treningu, ale także doda charakteru sportowej stylizacji. Nasza propozycja to unikatowy dodatek, który jest w stanie odmienić nawet najzwyklejszy look. Jak się okazuje, potrzeba zupełnie niewiele, by poczuć się naprawdę trendy.
| Kod produktu: | cj2181 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | tkanina satynowa |
| Kolor: | różowy, biały |
| Szerokość: | 5,0 cm |
| Średnica wewnętrzna: | 15,00 cm |
| Obwód: | regulowany (elastyczna gumka) |
| W opakowaniu: | 1szt. |
| Waga: | 9 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna C. | 1 szt. | 03.03.2026 14:33:47 |
| Mariola R. | 1 szt. | 20.07.2022 14:16:04 |
| Agata R. | 1 szt. | 27.01.2021 16:26:39 |
| Justyna S. | 1 szt. | 27.11.2020 14:26:27 |
| Grażyna J. | 1 szt. | 12.10.2020 15:35:48 |