Kup biżuterię przez internet lub zadzwoń: 603 193 026 Kupiliście już: 378 460 szt.
Moda w Ruchu Bransoletka z Rowerem

Moda w Ruchu Bransoletka z Rowerem

Nasza cena:12,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Pokaż znajomym na Facebooku 0

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona

Najtańsza dostawa od 10,90 zł

 • Produkt nowy
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Szybka wysyłka w 24h
 • Najniższa cena

Ostre Koło: Bransoletka Z Ruchomym Węzłem

Witaj w świecie niezwykłej elegancji i pasji rowerowej z naszą regulowaną bransoletką wykonaną z niebieskiego sznurka jubilerskiego. Ta wyjątkowa biżuteria nie tylko podkreśli Twój styl, ale także przeniesie Cię w świat wolności i radości związanej z jazdą na rowerze.

Bransoletka w kolorze błękitnym to doskonałe połączenie subtelności i pasji do rowerów. Delikatny błękitny odcień przypomina o niebie w słoneczny dzień, kiedy to idealnie jest wsiąść na rower i wyruszyć w drogę. Centralny punkt bransoletki zdobi zawieszka w kształcie roweru, która została precyzyjnie wykonana, podkreślając każdy detal tej niezwykłej maszyny. Dzięki ruchomemu węzłowi, bransoletka jest regulowana, co pozwala na idealne dopasowanie do nadgarstka. Niezależnie od tego, czy jesteś zapalonym rowerzystą czy po prostu kochasz oryginalne akcesoria, ta bransoletka z pewnością doda charakteru Twojemu strojowi i podkreśli Twoją indywidualność.

Co to jest ostre koło w rowerze?

Ostre koło (ang. "fixed gear" lub skrótem "fixie") to rodzaj roweru, który ma napęd bez wolnobiegu. Oznacza to, że tylne koło jest bezpośrednio połączone z mechanizmem korbowym, co oznacza, że kiedy koło się obraca, pedały również się obracają. W rowerze z ostrym kołem nie można pedałować wstecz, a zatrzymanie pedałowania oznacza zatrzymanie koła.

Rower z ostrym kołem nie ma też tradycyjnych hamulców - zatrzymanie lub zwolnienie jest osiągane przez mocniejsze lub słabsze pedałowanie przez rowerzystę. Doświadczeni użytkownicy rowerów z ostrym kołem mogą wykonywać technikę zwana "skidding", czyli poślizg, do zatrzymania roweru.

Rowery z ostrym kołem są szczególnie popularne wśród entuzjastów jazdy miejskiej i kurierów rowerowych ze względu na ich prostotę, mniejszą wagę i mniejszą liczbę części, które wymagają konserwacji w porównaniu do rowerów z wieloma biegami. Są one także często używane w wyścigach na torach, gdzie precyzyjna kontrola i stałe pedałowanie są kluczowe.

Co symbolicznie oznacza ostre koło dla cyklistów?

Jazda na rowerze z ostrym kołem wymaga praktyki i jest mniej wybaczająca błędy, szczególnie dla nowych użytkowników, którzy muszą przyzwyczaić się do ciągłego ruchu pedałów. Samo słowo ma dla zapalonych cyklistów pewną symbolikę, która jest zróżnicowana w zależności od tego, kim są użytkownicy i jakie mają podejście do jazdy i kultury rowerowej. Oto główne aspekty tej symboliki:

 • Czystość Doświadczenia: Jazda na rowerze z ostrym kołem jest postrzegana jako bardziej "czyste" doświadczenie kolarskie. Bez możliwości przestawienia na luz i bez użycia standardowych hamulców, jazda na takim rowerze wymaga pełnej uwagi i zaangażowania, co daje poczucie nieprzerwanej jedności z rowerem i drogą.
 • Umiejętności i Wprawa: Rowerzyści na ostrym kole często cenią sobie umiejętność i wprawę, jakiej wymaga obsługa tego typu roweru. Kontrolowanie prędkości i zatrzymywanie się przez odpowiednie manipulowanie pedałami wymaga praktyki i zręczności. Wiele osób traktuje to jako rytuał wtajemniczenia w prawdziwego entuzjastę kolarstwa.
 • Subkultura: Ostre koło stało się symbolem subkultury miejskich cyklistów, zwłaszcza wśród kurierów rowerowych i osób, które identyfikują się z ruchem miejskim i jego wartościami, takimi jak zrównoważony rozwój i alternatywna mobilność.
 • Minimalizm: W świecie, gdzie technologia jest coraz bardziej zaawansowana, ostre koło odstaje od tego trendu. Jego prostota – brak wielu przełożeń, prosty mechanizm napędu – to odejście od technologicznego przepychu na rzecz minimalistycznego stylu życia.
 • Personalizacja i Styl: Cykliści często personalizują swoje rowery z ostrym kołem, co czyni je wyrazem osobistej ekspresji i stylu. Dzięki możliwościom modyfikacji, każdy rower może stać się unikatową pracą sztuki.
 • Wyzwanie i Siła: Rowerzyści jeżdżący na ostrym kole często czerpią satysfakcję z fizycznego wyzwania, jakie towarzyszy pedałowaniu bez możliwości odpoczynku. Jest to rodzaj treningu, który buduje siłę i wytrzymałość.
 • Związek z Historią: Ten rodzaj przełożenia ma również swoje korzenie w historii kolarstwa, gdy wszystkie rowery były produkowane bez wolnobiegu. Współcześni miłośnicy tego typu rowerów mogą czuć nostalgiczny związek z początkami sportu kolarskiego.
 • Anty-konformizm: Jazda na rowerze z ostrym kołem może również być aktem anty-konformizmu. W kontekście społeczeństwa, które ceni wygodę i łatwość użytkowania, wybór takiego roweru może być świadomą decyzją o odrzuceniu konwencjonalnych norm i posiadania takiego dwukołowca, którego nie ma większość.

Bez względu na to, kim jesteś i jakie masz zainteresowania, bransoletka z rowerem z pewnością doda charakteru Twojemu wizerunkowi i podkreśli Twoją indywidualność.

Zamów teraz naszą regulowaną bransoletkę i zanurz się w świecie możliwości ograniczonych jedynie siłą mięśni!


Specyfikacja

Kod produktu:ar2721
Marka:Jubileo.pl
Kraj produkcji:Polska
Materiał:metal nieszlachetny
Kolor:base metal
Długość zawieszki:4,0 cm
Szerokość zawieszki:2,4 cm
Średnica wewnętrzna:ok 8 cm regulowana
Typ sznurka:sznurek jubilerski woskowany 2 mm
Typ zapięcia:węzeł
Waga:6.6 g

Najważniejsze cechy

 • Produkt nowy i zapakowany
 • Pasja na Nadgarstku
 • Unikalny Design
 • Łatwa w Dopasowaniu


Kto ostatnio kupował?

Nasza cena:12,90 zł

Produkt jest dostępny Ilość ograniczona


Nowość w sklepie. Nie dokonano jeszcze zakupu.


Zobacz podobne produkty