Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Oryginalna zawieszka z pająkiem umieszczona na kauczukowym rzemyku z zapięciem. Wykonana z metalu nieszlachetnego koloru starego srebra o nieregularnej powierzchni zapinana na karabińczyk. Przywieszkę można łatwo zdjąć i np. przełożyć na łańcuszek.
Pająk ma wiele symbolicznych znaczeń: los, cykl, śmierć, odrodzenie, ochronę, pomysłowość. Jeśli na naszej drodze pojawi się pająk to znak, że musimy pamiętać o naszych życiowych wyborach. Zarówno pająk jak i jego sieć symbolizują losy, przeznaczenie i szalone drogi, przez które przychodzi nam przejść. Nasze życie to też takie codzienne tkanie naszej własnej sieci za pomocą naszych myśli i pomysłów tak aby nasze życie było jeszcze bardziej efektywne.
Czarna Wdowa (Latrodectus mactans) jest jednym z przedstawicieli bardzo niebezpiecznych pająków. Jest jadowita i jej ukąszenie potrafi być bardzo dotkliwe lub nawet śmiertelne. Charakterystyczne jest również to że potrafi pożreć swojego partnera, gdy ten nie chce odstąpić od samicy.
| Kod produktu: | aj1898 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | metal nieszlachetny |
| Kolor: | srebrny |
| Długość zawieszki: | 3,5 cm |
| Szerokość zawieszki: | 3,5 cm |
| Całkowita długość rzemyka: | 44,0 cm |
| Typ rzemyka: | czarny kauczukowy 0,1 cm |
| Typ zapięcia: | karabińczyk |
| Waga: | 14.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Tomasz P. | 1 szt. | 12.12.2023 15:08:36 |
| Dawid K. | 1 szt. | 28.10.2023 11:09:31 |
| Agnieszka K. | 1 szt. | 30.05.2023 11:27:01 |
| Diana D. | 1 szt. | 22.02.2023 10:27:39 |
| Ania Z. | 1 szt. | 26.11.2022 13:17:46 |
| Iwona B. | 1 szt. | 10.10.2022 12:13:39 |
| Bartek B. | 1 szt. | 02.01.2022 12:35:23 |
| Kamila R. | 1 szt. | 09.11.2021 12:20:29 |
| Mariusz W. | 1 szt. | 25.09.2021 12:48:14 |
| Michał N. | 1 szt. | 26.08.2021 15:06:01 |
| Mariusz W. | 1 szt. | 03.07.2021 16:20:43 |
| Dominik S. | 1 szt. | 26.04.2021 13:47:09 |
| Monika S. | 1 szt. | 14.12.2020 19:57:43 |
| Małgorzata S. | 1 szt. | 15.10.2020 16:14:18 |
| Sławomir S. | 1 szt. | 18.04.2020 21:07:12 |