Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Wisiorek z regulowanym obwodem i drewnianymi koralikami wykonany z czarnego sznurka jubilerskiego oraz drewnianej okrągłej przywieszki z wypaloną mapą świata w kolorze brązowym. Każdy dopasuje go wedle uznania za pomocą dwóch ruchomych węzłów.
Mapa to graficzny obraz powierzchni Ziemi, innego ciała niebieskiego lub nieba na płaszczyźnie, zmniejszony w sposób określony matematycznie, uogólniony i umowny (tj. sporządzony z zastosowaniem umownych znaków). Mapy możemy podzielić na:
- ogólnogeograficzne - to mapy o dowolnym odwzorowaniu kartograficznym, przedstawiające ukształtowanie terenu i znajdujące się na nim obiekty (szatę roślinną, zbiorniki wodne z zaznaczoną głębokością, linie komunikacyjne), oraz granice państwowe i administracyjne;
- tematyczne - (to mapy geologiczne, klimatyczne, morskie, rolnicze) są sporządzane na podstawie map ogólnogeograficznych i prezentują wybrane zagadnienia fizyczno-geograficzne lub społeczno-gospodarcze.
| Kod produktu: | ar2475 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski, drewno |
| Kolor: | czarny, brązowy |
| Długość zawieszki: | 2,0 cm |
| Szerokość zawieszki: | 2,0 cm |
| Długość całkowita: | 74,0 cm |
| Typ sznurka: | sznurek jubilerski woskowany 2 mm |
| Typ zapięcia: | węzeł |
| Waga: | 2.2 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna P. | 1 szt. | 03.05.2026 17:21:15 |
| Wanda S. | 1 szt. | 26.02.2025 08:01:59 |
| Ania D. | 1 szt. | 02.12.2024 21:51:19 |
| Sandra M. | 1 szt. | 28.10.2024 12:46:48 |
| Ania D. | 1 szt. | 26.03.2024 22:40:12 |
| Dorota W. | 1 szt. | 09.02.2024 10:11:48 |
| Agnieszka E. | 1 szt. | 08.02.2024 19:45:35 |
| Marta S. | 1 szt. | 24.01.2024 18:31:14 |
| Katarzyna T. | 1 szt. | 25.08.2023 09:00:08 |
| AGNIESZKA K. | 1 szt. | 09.08.2023 09:29:32 |
| Dagmara W. | 1 szt. | 05.07.2023 21:18:23 |
| Anna W. | 1 szt. | 24.05.2023 11:58:27 |
| Karolina K. | 1 szt. | 03.01.2023 12:54:53 |
| Kazimiera H. | 1 szt. | 16.12.2022 17:26:05 |
| AGNIESZKA K. | 1 szt. | 06.10.2022 15:59:32 |
| Monika G. | 1 szt. | 01.08.2022 09:03:54 |