Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Maleńkie kolczyki typu sztyfty w kształcie serduszek, wykonane ze stali szlachetnej w kolorze złotym. Są gładkie i ich powierzchnia pięknie odbija światło. Posiadają zapięcie typu zatyczka.
Urocze kolczyki złote serca symbolizują nie tylko miłość, ale również szlachetność i przywiązanie. Złote serce będzie doskonałym prezentem dla szczęśliwie zakochanych kobiet, ponieważ serce symbolizuje miłość i przywiązanie, a złote serduszko będzie im przypominać o drugiej połówce przez co budzi pozytywne emocje. Złote serduszka mogą być nie tylko wyrazem wielkiej miłości, ale również wdzięczności za okazaną dobroć i szlachetność. Złote serce będzie pasować paniom, które są wrażliwe na problemy innych ludzi i kochają zwierzęta.| Kod produktu: | cj1954 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | stal szlachetna |
| Kolor: | złoty |
| Szerokość: | 1,0 cm |
| Wysokość: | 0,8 cm |
| Typ zapięcia: | sztyft ok. 1,0 cm |
| W opakowaniu: | 2 szt. |
| Waga: | 1.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Katarzyna P. | 1 szt. | 25.01.2024 08:20:29 |
| Katarzyna J. | 1 szt. | 02.07.2022 23:24:05 |
| Mariusz W. | 1 szt. | 16.02.2022 19:44:03 |
| Jakub P. | 2 szt. | 15.01.2022 00:04:06 |
| Joanna M. | 1 szt. | 22.11.2021 09:02:50 |
| Katarzyna K. | 1 szt. | 11.03.2021 01:07:46 |
| Katarzyna N. | 1 szt. | 06.03.2021 20:59:15 |
| Ewa P. | 1 szt. | 30.01.2021 18:36:16 |
| Alicja N. | 1 szt. | 06.01.2021 20:54:52 |
| Małgorzata S. | 1 szt. | 03.01.2021 22:30:39 |
| Adriana W. | 1 szt. | 08.09.2020 12:27:02 |
| Malgorzata B. | 1 szt. | 06.07.2020 19:21:30 |
| Krystyna D. | 1 szt. | 21.02.2020 11:51:42 |
| Agnieszka E. | 1 szt. | 10.02.2020 22:41:59 |
| Beata B. | 1 szt. | 02.01.2020 00:51:28 |
| Monika K. | 1 szt. | 04.11.2019 15:06:01 |