Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Unikalna, długa bransoletka składająca się z sześciu sznurków w dwóch kolorach. Trzy czarne i trzy czerwone. Zapinana jest na błyszczący trwały magnes w kolorze srebrnym, który bardzo ułatwia zapinanie oraz chroni przed zgubieniem.
Interesująca bransoletka, którą można nosić zarówno jako naszyjnik jak i po podwójnym złożeniu jako bransoletkę. Ciekawa propozycja dla Panów lubiących luźny styl z lekkim pazurem. Minimalistyczny styl docenia wszyscy, którzy cenią sobie nieformalny styl. W doskonałym zestawieniu kolorystycznym ognistej czerwieni i klasycznej czerni.
| Kod produktu: | ar1530 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek, metal nieszlachetny, magnes |
| Kolor: | czarny,czerwony,srebrny |
| Długość: | 40 cm |
| Szerokość: | 6x2,0mm |
| Typ zapięcia: | magnes |
| Waga: | 8.6 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Marta M. | 1 szt. | 28.06.2025 12:30:08 |
| Marta M. | 1 szt. | 14.07.2022 11:18:06 |
| Monika W. | 1 szt. | 19.09.2021 15:07:51 |
| Agnieszka C. | 1 szt. | 23.08.2019 20:27:25 |
| Piotr P. | 1 szt. | 22.07.2019 16:26:27 |
| Monika C. | 1 szt. | 05.07.2019 12:05:57 |
| Rafał N. | 1 szt. | 04.06.2019 21:19:53 |
| robert k. | 1 szt. | 03.03.2019 18:56:05 |
| Anna K. | 1 szt. | 17.02.2019 19:12:05 |
| monika w. | 1 szt. | 13.01.2019 21:41:31 |
| Justyna K. | 1 szt. | 07.09.2018 09:37:25 |
| Adam W. | 1 szt. | 05.08.2018 23:46:12 |
| Paweł N. | 1 szt. | 12.06.2018 12:14:21 |
| Beata K. | 1 szt. | 27.03.2018 12:38:57 |
| Mateusz N. | 1 szt. | 04.02.2018 23:09:03 |
| Mateusz M. | 1 szt. | 10.12.2017 03:47:44 |