Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Unikalna, długa bransoletka składająca się z trzech sznurków w dwóch kolorach. Dwa czarne i jeden czerwony. Zapinana jest na błyszczący trwały magnes w kolorze srebrnym, który bardzo ułatwia zapinanie oraz chroni przed zgubieniem.
Stylowa bransoletka w surferskim stylu nie tylko na plażę. Oryginalna, modna świetnie wkomponuje się w naszą codzienną jak również wieczorową stylizację. Dla osób ceniących połączenie prostoty z elegancją. Bransoletki cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet nadając nieodpartego uroku. Propozycja dla osób, które chcę nadać oryginalny charakter swojej stylizacji.
| Kod produktu: | ar1499 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | wiskoza z bawełną , metal nieszlachetny, magnes |
| Kolor: | czarny, czerwony |
| Długość: | 40 cm |
| Szerokość: | 3 x 3,0 mm |
| Typ zapięcia: | magnes |
| Waga: | 9.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Tomasz R. | 1 szt. | 01.03.2026 16:06:59 |
| Waldemar M. | 1 szt. | 08.09.2025 21:57:58 |
| Agnieszka F. | 1 szt. | 26.08.2024 06:52:10 |
| wioletta f. | 1 szt. | 14.08.2024 08:34:20 |
| Monika Z. | 1 szt. | 26.04.2023 10:43:54 |
| Monika S. | 1 szt. | 04.01.2023 00:01:26 |
| Dagmara K. | 1 szt. | 23.08.2022 11:41:13 |
| Marta M. | 1 szt. | 14.07.2022 11:18:06 |
| Krystyna K. | 1 szt. | 26.01.2022 16:41:21 |
| Przychodnia W. | 1 szt. | 08.06.2020 15:17:09 |
| Halina B. | 1 szt. | 08.12.2019 17:46:10 |
| Marek J. | 1 szt. | 26.05.2019 22:24:29 |
| Magdalena B. | 1 szt. | 12.05.2019 20:08:18 |
| Wieslaw G. | 1 szt. | 01.05.2019 09:12:53 |
| Wiesław S. | 1 szt. | 08.04.2019 11:22:26 |
| Krzysztof W. | 1 szt. | 22.03.2019 15:30:45 |