Produkt jest dostępny Ilość ograniczona
Najtańsza dostawa od 10,90 zł
Ładna bordowa bransoletka, składająca się z trzech delikatnych sznurków w kolorze bordowym, zwieńczona błyszczącym mocnym zapięciem na magnes. Oryginalna ozdoba, którą można nosić zarówno jako naszyjnik jak i po podwójnym złożeniu jako bransoletkę. Stanowi doskonały dodatek dla kreacji zarówno wakacyjnych jak i luźnych, codziennych. Jej niebanalny kolor docenią osoby lubiące się wyróżniać. Intensywny kolor bransoletki zadziała pobudzająco idealnie na jesienne ponure dni, a mocne zapięcie w postaci magnesu uchroni nas przed zgubieniem bądź zerwaniem.
| Kod produktu: | ar2064 |
| Marka: | Jubileo.pl |
| Kraj produkcji: | Polska |
| Materiał: | sznurek jubilerski woskowany |
| Kolor: | bordowy srebrny |
| Szerokość: | 6 x 2,0 mm |
| Długość całkowita: | 40 cm |
| Typ zapięcia: | magnes |
| Waga: | 7.3 g |
| Producent / osoba odpowiedzialna |
| Piotr G. | 1 szt. | 05.10.2025 15:14:19 |
| MAJKA D. | 1 szt. | 22.08.2024 12:53:41 |
| Marta T. | 1 szt. | 30.11.2023 14:43:02 |
| Anna H. | 1 szt. | 17.01.2022 19:20:15 |
| Magdalena Ż. | 1 szt. | 15.01.2022 20:27:19 |
| Marta P. | 1 szt. | 19.11.2021 10:28:17 |
| Hubert K. | 1 szt. | 18.06.2020 05:23:27 |